Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-nak tippeltek?

Hány kg-nak tippeltek?

Figyelt kérdés

hány kg-nak tippeltek?

[link]


[link]


[link]


170 cm ?kg 15/L


2013. márc. 7. 16:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, és köszönöm szépen! :)
2013. márc. 7. 17:36
 12/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jó az alakod,ha mégis zavar az a néhány kg akkor kezdj el mozogni sétálni vagy futni az a legjobb.
2013. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült így lefogynod és mennyi idő alatt?:) Megköszönném ha írnál.:)
2013. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

A fogyás körülbelül egy évvel ezelőtt elhatároztam, hogy lefogyok, mert elegem volt magamból. Akkor 3 cm-el alacsonyabb voltam és 10 kg-al több, szóval olyan voltam, mint egy töltött káposzta. mindig össze-vissza zabáltam, és mindent kenyérrel. Semmi egészséges nem volt az étkezéseimbe beiktatva, persze még a mozgás se. Elkezdtem rendszeresebben étkezi, a legtöbb kalóriát reggelire vittem be, ebédre kevesebbet, és vacsira még kevesebbet. Persze ha napközben megéheztem ettem zöldséget, gyümölcsöt. Nyáron egyre többet mozogtam. A nyár elejére már 73 kg helyett 66 kg voltam. Iskolakezdésnél tartottam a súlyom, megállt a fogyás. Aztán megint beindult és 64 kg-ra lementem. De decemberben karácsony miatt tuti felszedtem 2-3 kg-ot, de azt le is adtam, és azóta 64 kg vagyok. Most jobban ráhúzok, többet mozgok majd (ezt majd holnaptól kezdem) és hónap végére 60 kg szeretnék lenni, utána még majd fogyni akarok 2-4 kg-ot ! :)

2013. márc. 10. 11:14
 15/16 A kérdező kommentje:

fogyást*

bocsánat a hibákért!

2013. márc. 10. 11:15
 16/16 anonim ***** válasza:
köszönöm :)
2013. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!