Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kerek, néger labdapopsival...

Kerek, néger labdapopsival születni kell? Vagy van az ügy érdekében mozgástippetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem ilyen pici,kerek,popsira gondolok,hanem pl. Jennifer Lopez féle "óriás" popsira,vagy általánosságban a néger lányok hatalmas kerek fenekére.

Szóval,nálam van miből dolgozni,tudtok valami gyakorlatot?Vagy ez az európai lányoknál genetikával vagy plasztikával megy?(

Összetett programtippeket is szívesen fogadok,pl has laposításra,a felüléseken és a hasprésen kívül.(Laposabb hasat szeretnék és nagy kiugró csípőt,feneket)

Linkelek pár lányról képet hogy kb. mit is szeretnék elérni(jó azért ekkora feneket nem tudok növeszteni,mint a képeken,de hasonlót szeretnék).Aki tud segítsen,vagy ajánljon valakit/valamit!

Köszönöm!!


[link]


[link]


[link]



2013. febr. 23. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Lopeznek szilikon segge van...

Haspréstől nem lesz laposabb hasad, mivel helyi zsírégetés NINCS!!! diéta...

haspréssel, formálni tudod a hasad, formálni az izmaidat, de attól még nem fogsz onnan fogyni..

2013. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a képeken dagadékok vannak.

épp elméjű ember meg nem akarhatja magának azt,hogy 40% körül legyen a testzsírja,ami keményen elhízás.

ha dagadék testből akarsz ilyet edzés nélkül,akkor derékövi zsírleszívás kell rá,mert a képen lévő szörnyek oda nem annyira zsírosodnak még,ami genetikus.

a farizom meg fejleszthető,pl így-

http://www.youtube.com/watch?v=sV0sUYsSxEE

2013. febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, születni kell, mert a medencecsont az, ami annyira széles.

És nem négerpopsi, az egészen más.

Nem szilikon, kedves első, hanem családi örökség, nekem is olyan van. Magyarországon sokaknak van olyan.

2013. febr. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képeket, szóval a képeken lévők nem is hasonlítanak Lopezére, 2 tök más alkatról van szó.
2013. febr. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első képen narancsbőr látható, a 2. és 3. képen is egyértelműen elhízott személyek vannak. Nem az ő példájuk a követendő, viszont ha " kiugró " csípőt és feneket akarsz, akkor sportolj minél többet azért, hogy izmosodj.

Emellett pedig étkezz bőségesen, de ez nem épp zaba kategória, úgyhogy ehetsz kedved szerint, viszont csak jóérzéssel.


Genetika és egyéni felépítés kérdése is, hogy valaki mennyire alakíthatja át magát, nyilván egy Jolie alkat például soha nem lesz olyan, mint Lopez, mert alapból más a csontfelépítése is.

2013. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Amúgy tudom hogy nincs helyi zsírégetés.Nem kell bemutatni mert én pl elsőre mellből fogyok aztán hasból,de gondoltam ha "rágyúrok" a hasamra azzal segítek neki visszahúzódni kicsit és feszesedni is.

Korbács nevű hozzászóló,a videón látható csaj combra GYÚR,én nem akarok ilyen izmos lábakat,ez már nem nőies.

Amúgy nem véleményt kértem,hogy hájasak-e a képen látható lányok,vagy hogy van-e narancsbőrük,én is látom hogy van,de nekem ez az alak tetszik,nem a csont sovány,lapos s*ggel és kíváncsi voltam hogy tud-e valaki segíteni hogy mit meg hogy.

2013. febr. 24. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
A 15 éves osztálytársamnak van olyan tipikus négerlány popsija, kerek, nagy és formás. Pedig nem nagyon tett érte semmit, és ráadásul még vékony is. Szerintem ebben nagy részt a genetika is benne van.
2013. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!