Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy karcsú...

Miért van az, hogy karcsú vagyok, nincs hasam de ezzel ellenben viszont elég nagy combom és fenekem van?

Figyelt kérdés
165/68 kg vagyok. Régóta ilyen vagyok, de már egy ideje eljárok kondiba mozogni, de lényegesen nem változik az alakom. :(
2013. febr. 22. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
körte
2013. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
genetika
2013. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor mindig ilyen leszek? :(
2013. febr. 22. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
ühüm
2013. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

68kg-san van rajtad némi fölösleg, ezt lehet korrigálni, a keskeny csípő nem minden nő jellegzetessége.

A nők esetében a kondival az az egy probléma van, hogy az edzések következtében lecsökken a zsírmennyiség és a helyét izom veszi át, így a tested feszesebb lesz ugyan, de látványra ugyanazt a képet nyújtod... sajnos ez a nőkre jellemző, mondhatni itt is mi szívunk... a változások nálunk sokkal hosszabb időt igényelnek mint a férfiak esetében...

2013. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még ti nők se tudtok egyszerre annyit izmosodni és fogyni, a dolgok egymás után következnek. És nagyon nem mindegy, hogy miből áll a testsúlyod, mennyi rajtad az izom, és mennyi a zsír, annyi izmot nem nagyon tudsz felszedni, hogy látványra ugyanannyi legyen, mint a vastagabb zsírréteg, leszálkásodni se tudsz teljesen, valamennyi zsír mindig marad, de hidd el nekem, sokkal jobban néz ki egy izomtól feszes test, mint egy ugyanakkora izom nélküli.
2013. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem ajánlom a körtés fogyást.

nekem egy év alatt sikerült normál alsórészt kialakítani, de a felső nagyon eltorzult(mert ugyebár NINCS HELYI FOGYÁST, HA FOGYSZ MINDENHONNAN FOGYSZ), szóval sajnálom hogy ezt kell mondanom, pedig utálom: ez van.

2013. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!