Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit tegyek?...

Mit csináljak? Mit tegyek? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Vékony voltam hízokurába kezdtem de mellete sportoltam is.Ennek eredménye normál testalak.Új munkahelyem lett nem volt ídőm sportolni,kajálni inkább mekibe,pizzát vagy valami gyors kaját ettem.

Eredménye hájas test.Mit tegyek sportolni nincs idő és kajálni se bírók mást.


2013. febr. 19. 20:13
 1/1 dieta ***** válasza:
Saját tapasztalatod alapján láthatod a testsúly szorosan összefügg a tápanyag menyisége és a felhasznált energia arányával.Ha csökkent a mozgás arányosan csökkenteni kell a bevitt energiát.A táplálék energia tartalmának egy részét az izmok elégetik, maradék a létfenntartásra fordítódik ami ezen felül marad raktározásra kerül (zsír) .Mivel a létfenntartás energia igénye egyenes arányban áll a testsúlya így a nagyobb testsúly több energiát fogyaszt ,kevesebbet tud tárolni .Ez a folyamat addig tart míg be nem áll az egyensúly.Fogyókúra esetén ennek a fordítottja okozza ,hogy adott kalóriával egy darabig fogysz de ha beállt az egyensúly ismét csökkenteni kel a bevitt energiát a további fogyáshoz.
2013. febr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!