Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi számít szerintetek kicsi...

Mi számít szerintetek kicsi és nagy bűnözésnek?

Figyelt kérdés

Ma megettem egy fél kakaós csigát, meg egy zsömlét vajjal és szalámival.

Ez még nektek a kicsi kategória vagy a nagy?


2013. febr. 5. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi: Zsebtolvajlás, kisebb összegű csalás

Nagy: Bankrablás, Gyilkosság, politikusi pálya bármely formája

2013. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves Uram/Hölgyem!
2013. febr. 5. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egyéntől függ,nálam pl az a kis bűnözés ha olyanból eszek egy fél tányérral amiben van némi rizs vagy krumpli (pl.: rakott káposzta vagy krumplisaláta),nagy bűnözés meg az amikor megeszek egy fél pizzát,egy halom ketchuppel meg majonézzel,aztán utána küldök 5-6 szelet süteményt :D


De szerintem sokkal lényegesebb hogy milyen gyakran eszel félre,ha egy hónapban egyszer akkor ne is foglalkozz ezzel az egy alkalommal,nem változtat semmin,ha háromnaponta akkor jobb ha összekapod magad ha eredményes akarsz lenni.

2013. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a pocsék kategória.


Már illene tudni, hisz annyit írják itt, hogy A MENNYISÉG NEM MINŐSÉG.


A fél kakaós csiga diétára szigorúan nem ajánlott, cukros péktermék, a zsömle tömény szénhidrát, a szaláminál pedig van jobb felvágott is. Hiába eszel keveset, ha sz*rt eszel, már bocs a kifejezésért.

2013. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Nem eszek ilyet csak ma úgy becsúszott.
2013. febr. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!