Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat olvasom ebben a...

Nagyon sokat olvasom ebben a rovatban, hogy lányok VÉKONY és nem izmos lábat akarnak. Megmutatnátok képpel, milyen szerintetek az izmos női láb, amit nem szeretnétek?

Figyelt kérdés
Nem kötekedés, tényleg kíváncsi vagyok már nagyon.
2013. febr. 3. 18:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk örülök, hogy írtad az egészségtelen koplalást... Mert az is nagyon-nagyon egészségtelen, hogy valaki el akarja "tüntetni" egy izmát vagy lekicsinyíteni, mikor az izom oly egészséges és manapság egyre ritkább kincs.
2013. febr. 3. 22:54
 12/15 anonim ***** válasza:

Rékáé undorítóan izmos? omg :D Pláne azon a kiválasztott képen, tulajdonképpen alig látszik valami, amitől nem egy teljesen átlagos láb :D


A második képet meg én találom férfiszemmel undorítóan vékonynak, hihetetlenül formátlan, semmilyen, mintha két pálcikán állna, szóval nem értem én ezt a vékonyláb-mániát ^^


Na valami ilyesmi már alakul:

[link]

2013. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
igen, erre mondtam, hogy jobban látszódót nem lehetne? a Rékás képen nincs is ott az egész lába, csak a felső része, a vádlija nem is látszik. most rohanok, de majd felteszek egy képet a sajátomról, egy barátnőm szerint izmos vádlim van, szerintem nem annyira izmos az.
2013. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Izlések és pofonok. neked ez tetszik, nekem az. Speciel, amit linkeltél az nekem kb hányinger, mint egy borotvált férfi transzvesztita láb. Nem bírnám elviselni, hogy ilyenem legyen, de sem mint a Rékáé.
2013. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na, valaki mutasson már egy vádli a réka vádlijáról, mert az pont nem látszik a képen.:)
2013. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!