Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni mihamarabb?

Hogyan tudok lefogyni mihamarabb?

Figyelt kérdés
rossz, gonosz kommentekkel hanyagoljatok.!
2013. febr. 1. 15:38
 1/4 anonim válasza:

Rossz kategória.

Amúgy én úgy fogytam le, hogy este 5-6 után már nem eszek, és napi 1 órát tornázok/futok.

2013. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Étrend + sport
2013. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Napi egy óra intenzív séta, vagy kocogás. Megállás nélkül.

Mellé diétés étrend. Sovány húsok, sok zöldség. Tészta és kenyér helyett, rizs, főtt krumpli, bab, lencse. Cukros üdítők, péksütik, csoki, torta egyéb édességek csak ünnepnapkor, akkor is csak mértékkel.

Naponta 5x étkezés kis adagokban. Ha még éhes vagy csoki helyett valami gyümölccsel csillapítsd az étvágyad. Figyelj a vitamin és vízbevitelre is.

Sok sikert.


Ha nem tudsz lemondani a mostani kajádról bele se kezdj mert csak akkor érhetsz el eredményt ha lecseréled az étrended.

2013. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne akarj minél hamarabb lefogyni!

Mozogj amennyit csak tudsz, kerüld a péksüteményeket, csokikat és minden hasonlót. Előttem is írták már, hogy 6után nem esznek, ez egy nagyon szuper megoldás!:)

2013. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!