Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leves diéta? 10 kg minusz, kb...

Leves diéta? 10 kg minusz, kb menyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Láttam, h volt már kérdés ezzel és írták hozzá, h nemjó, mert hiába eszed napi 3x a levest korogni fog a gyomrod, de ha én úgy csinálom, h bőven rakok bele zöldséget és egy kevés húst?

2013. jan. 23. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az már nem a leves diéta... :) Annak pont az a lényege, hogy drasztikusan lecsökkented a kalóriákat.
2013. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyél zöldséget és húst napi ötször, még a leves se fog kelleni. A leves diétával úgyis csak izomból fogynál.
2013. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha sok zöldség van benne, attól nem lesz sok kalória benne! Szóval az elsöre ne hallgass.


Arra figyelj, hogy ne egyféle legyen mindig a leves, és rántás, habarás ne legyen benne.


De ha hetekig csak levest eszel, akkor uána nagy valószinüséggel minden másra annyira kiéhezel, hogy amikor már elérted a súlyodat, akkor elkezdesz magadba tömni mindent, amit csak talász és visszahizol.


Azt meg, hogy mennyi idö alatt megy el a 10 kg elöre nem lehet megmondani, mert ehhez tudni kellene, hogy milyen magas vagy, mennnyi kg, hány éves, mennyit sportolsz. De a heti 1 kg-nál több fogyás nem egészséges, a böröd nem fogja tudni követni és lógni fog, és hamar visszajön.

2013. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Valamit nem értek..


MINDEN EMBER LEVEST ESZIK! Akkor mi a kérdés?


A csirke, hal, egyéb húsok nem levesek? Nem iszol vizet (de).


A zöldség nem leves (ugyan így, iszol mellé, előtte-utána vizet).


Tehát levest eszünk, legfeljebb ezen nem gondolkodunk el.


A lényeg a zöldség és húsevés, hogy milyen formában, éppen levesként vagy sütve az tökéletesen mindegy. Minél kevesebb fölösleges limlomot kell enni, és a zöldségekre, húsokra, gyümölcsökre alapozni. 10 kilót 10-20 hét alatt lehet leadni.

2013. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igy van. ha levest jól megpakolod zöldséggel akkor nem fog korogni a gyomrod. a folyadék bevitel meg úgyis fontos, akkor miért ne lehetne leves formájában? csak arra figyelj hogy ne használj ételízesítő kockákat meg ilyenek, illetve soványhúsból készítsd,
2013. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akár 1 hét alatt is, ha csak üres levest eszel, villával.
2013. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azon gondolkoztál, hogy ha leadod a kilóid és visszatérsz a régi evéshez, akkor hízol újra?
2013. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az hogy csak izomból fogysz

hülyeség

én is koplaltam 2 hónapig és zsírból is ment le nem kevés.

Nem ajánlom,de ha annyira rosszul érzed magad a testedtól akkor....

szóval akkor próbáld ki.

72 kg voltam

most 55 vagyok.

igaz zsíros még picit de nem annyira és végre elkezdthetek izmosítani :)

2013. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!