Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás nélkül hogy foggyak le...

Futás nélkül hogy foggyak le a fenekemről és a combomról?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat
2013. jan. 15. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Diétás étrendre van szükséged.
2013. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
és futásra :-)
2013. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
biciklizz :)
2013. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MacsekCicus válasza:
0%
a futás fogyásra nem lenne jó, mert akkor nem fogysz róla hanem izmosodsz....nah tehát vannak ezek a gyakorlatok....ha érdekel akkor üzibe leirom, nekem beválik, mindennap( fogjuk rá) csinálok 100-at és használ :D
2013. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

A futás egy nagyon primitív edzés, nem éppen jó az ízületeinknek, de a fogyáshoz semmi köze nincs.


Normálisan kell enni, helyi fogyás sosem lesz, nem is volt. Sem a combról, sem a nyakról, sem a szemhéjról. Ilyen nincs.

2013. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Comb és popsi fogyasztó"-gyakorlatokat less le az internetről és végezz is naponta,ne egyél kenyeret,tésztát és semmi cukrosat.
2013. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gergő! A futás is jó, azért ne mondd azt, hogy azzal nem lehet fogyni, mert én is azzal fogytam le, s ha megnézed, akkor a jó futók nagyon szép vékonyak s kevesebb bajuk van mint az átlagembereknek!


Ha meg nem akarsz futni, akkor ott van helyette az elliptikus tréner, az nagyon jó. Én most ezt csinálom, mert megszokta a testem már a futást s ez a gép meg nagyon felnyomja a pulzusomat és égeti a zsírt mint állat. Nálam 6ásos! Hajrá!

2013. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elliptikus tréner az ízületeket kíméli.


Elvileg minden sportoló karcsú, szálkás és egészséges. De ez még mindig étkezésen múlik, és nem egyéni tapasztalatokon :)

2013. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!