Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendszeresen sportolok napi...

Rendszeresen sportolok napi 2órát de általában este mit egyek vacsorára ami nem hizlal?

Figyelt kérdés
És még melyik gyümölcsnek van magas rosttartalma a narancson kívül?

2013. jan. 10. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Fehérjét egyél vacsira(hal, hús, túró).


[link]

2013. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dynki válasza:
Edzés után egyből nem a legjobb enni, de fél órával utána fehérjében gazdag vacsi nagyon hasznos az izmoknak, hiszen az izom fehérje, így az fog beépülni. Én ilyenkor főtt tojást szoktam enni, sovány felvágottat, zöldségsalit (öntet nélkül. Én úgy gondolom, hogy a legjobb egy gyökeres étrendváltoztatás (bár az étkezi szokásaidat nem ismerem). Szerintem minden tápanyag fontos, a lényeg hogy egészséges formában vigyük be azt. Így például fehér kenyér helyett válaszd a magvas párját,a zsíros ételeket kerüld el, amennyire lehet, fogyassz sok zöldséget, akár köretként is, gyümölcsöt, főként fehér húsokat, halat és csirkét. Ami még fontos, hogy az étkezések közötti nassolást kell kiiktatni. Egyél egy almát, vagy készíts egy gyümölcsturmixot, esetleg fogyassz szárított gyümiket. :) remélem, segítettem.
2013. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. jan. 11. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!