Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a tokámtól?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér ( 163cm, 58kg ), de ettől az egy gázos részemtől nem tudok megszabadulni. Nem hogy kisebb, egyre nagyobb és nagyon csúnya, már nem is igazán merem lehajtan társaságban a fejem. Segítsetek!!!!!
2008. máj. 30. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg van még rajtad zsír, olyan nincs, hogy valaki szép szálkás nincs semmi zsír a testén és tokája van. FEltehetően nálad genetika is közrejátszik, csak a diéta és a sport segíthet, ha leadsz pl 4 kg-t csak, DE AZT CSAK ZSÍRBÓl, akkor eltűnik, míg lehet leadsz koplalás, 90 napos egyéb ökörségekkel mozgás nélkül 10 kg ot, és a toka még mindig ott van. Hidd el ez így van.!!!


sok sikert!!

2008. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyi hatása van, de én reggel és este szoktam csinálni fejkörzéseket, meg egy olyan "gyakorlatot", hogy 10-15-ször előre tolom az alsó állkapcsomat, aztán vissza. Nincs is tokám, pedig nem vagyok vékony, de ez nagyrészt valószínűleg tényleg genetika, azért a gondolat mégis nyugtató, hogy teszek valamit a csini állért :)
2008. máj. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én jódtartalmú étrendkiegészítést javasolnék, és egy pajzsmirigyműködés vizsgálatot a bitzonság kedvéért.

Amúgy 58 kilósan is lehetsz elhízott, ha kicsi az izomtömeged, mert a zsírszövet könnyebb, tehát arányaiban több lehet. Én már sok "vékony " lányt láttam, akinek pont ezért a halmazállapota a pudingéra emlékeztetett.

(majdnem azt írtam: löttyedt.)

:-)

2008. jún. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Esetleg nem tokáról van szó hanem strummáról.Nézesd meg a pajzsmirigyed.
2009. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!