Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet, ha így...

Szerintetek jó ötlet, ha így próbálok lefogyni?

Figyelt kérdés
Reggel egy bögre tejeskávé, illetve délig csak gyümölcsöket eszek.Ebédre bármi, amit a családnak főzök, csak kisebb adagot eszek, tésztát ritkán, kevés rizst illetve krumplit és több zöldségköretet a hús mellé.Uzsonna szendvics teljes kiörlésű kenyérből, vagy natúr joghurt, vagy saláta különféle kefíres öntetekkel, a vacsora az mindig fehérje, túró, vagy csirkemell vagy csirkecomb züldséggel, natúrjoghurt, sajt tojással és zöldségekkel stb.Mozgás egyelőre hetente 3x kb 40 perc.A legnagyobb dilemmám a reggeli,nem biztos, hogy a legjobbat eszem,de nem vagyok éhes délig, gyakorlatilag a tejeskávé már bőven eltelít.
2013. jan. 4. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit sok egy diétázónak szerintem.
2013. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó ez, de a délig csak gyümölcsevés az hülyeség. Délelőtt is szükséged van normális tápanyagokra, a gyümölcsökben csak cukor van, semmi más. Egyél a gyümölcsök mellett húsokat, zöldségeket is.
2013. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem reggelinek vagy delelott edd meg a szendvicset es uzsonnara egyel joghurtot vagy csirkemellet vagy feherjeben gazdag hust es zoldseget melle.Azert ne egyel meg delelott egy kg gyumolcsot, mert a gyumolcsben is van cukor.(gyumolcscukor).Maskep rendben van a fogyokurad.Meg beiktathatnal 1-2 napra valami mozgast.
2013. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!