Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az gáz, ha egy hét alatt...

Az gáz, ha egy hét alatt leadtam a testsúlyom 10%át?

Figyelt kérdés
(57->51)
2008. máj. 30. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elvileg nem, mert ebből a 6 kilóból, 3 kg víz, a másik három pedig a gyomor és az emésztőtraktus tartalma. Szóval zsírt még nem is adtál le.
2008. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja elfelejtettem hozzátenni, hogy ezzel kitakarítod az össze vitamin ásványi anyag stb. tartalékodat a testedből. Ha jót akarsz magadnak ne így állj neki fogyókúrázni
2008. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:S hát ez nem volt vmi kedves... :D

De asszem nem csak vízről lehet szó, mert azt baromi sokat ittam. Csak sok gyümölcsöt ettem, meg fehérjét. ennyi. meg tornáztam. az csak nem baj?

2008. máj. 30. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj ha eszel es tornazol es iszol...de teny, hogy eloszor a viz urul a szervezetedbol aztan a beleidbol minden es bizony nagy szukseg van ilyenkor vitaminokra es asvanyi anyagokra.

6kg egy het alatt pedig nagyon sok mert amilyen gyorsan le, annal gyorsabban es tobb fel.

En tavaly ezzel a 90 napos orulettel kinoztam magam...jaj soha tobbet megegyszer!

Egy ev kellett ahoz, hogy rajojjek, nem dieta kell, hanem eletmod valtozas....

Szoval a megfelelo fogyas nem gyorsan zajlik hanem fokozatosan.

A testednek is konnyebb, mert nem fog mint egy orult visszatartani amit csak tud kesobb- ezzel visszaszedve a sulyt amit leadtal.

Mellesleg a masik oldala a dolognak, hogy sokszor nem is a suly szamit, hanem a nadragmeret...

Szoval csak ugyesen. Nem ertem miert vartad, hogy barki is megdicser valami olyasmiert amirol magad is tudod, hogy nem egeszseges.

2008. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Ne aggódj emiatt. És amikor az István 15 kilát adott le 1 hét alatt a nagy fogyásban? jó mondjuk ő 190 kiláról kezdte.
2008. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos KETTŐ hétig EGYETLEN GRAMM zsírt nem adsz le!!!

Úgy van, ahogy páran írták: először mennek a tartalékok, aztán a víz, majd az izom. Ha eszel fehérjét, akkor lassabban épül le az izmod. 2 hét múlva INDUL EL a zsírégetés.

Egy jó fogyókúra közben pedig NEM ÉHEZEL.

2008. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na jó látom elég nagy képzavarok vannak.


Elsősorban a kérdezőnek. Igen gáz. Miért? Szerinted egészséges? Mit gondolsz a súlyvesztésed hány % a izom, víz és zsír??? Segítek: Úgy kb.40 % a víz /EZ TÖK FÜGGETLEN A VÍZFOGYASZTÁSTÓL, nem olyan ez hogy nem iszom és akkor már minden oké,/, 40 % izom, 20 % zsír. Gondolom még olvasni is rémes.

Egy hét alatt az optimális a 0.5-1 kg közöttis testsúlycsökkenés, ha ennél többet fogysz akkor túl sok izmot vesztettél, ha ennél kevesebbet, akkor nem vesztettél elég zsírt.



A válaszolónak miszerint két hétig egy gramm zsírt nem ad le, vitatkoznék, mivel az elején, már ha persze valaki normálisan diétázik és sportol is, akkor az elején ami hirtelen súlycsökkenés, az víz, majd beindul a zsírvesztés, de nem két hét alatt könyörgöm. PErsze ha valaki rosszul diétázik, akkor kipusztíthatja egy hét alatt az izomzatát, -------->súlycsökkenés----->zsír megmarad, --------------->gyakorlatilag az összkép és az esztétikum alig változott.

2008. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!