Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, hogyan...

Mit tanácsoltok, hogyan tovább, vagy mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Üdv. Elmesélem a sztorimat:

Télen feltűnt, hogy már jópár éve sok édességet eszek, ennek köszönhetően kicsit meghíztam, és sok rajtam a zsír, pedig a súlyom 54kg volt. De rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább, és folyamatos életmódváltáson estem át:

Kevesebb szénhidrátos cuccokat eszek, kevesebb édességet, cukros üdítőket már szinte soha, mindig ásványvíz,tea,tej. Emellett a kenyeret ha megkívánom, barnát eszek, sonka,paradicsom,paprika. Szóval sok zöldség. Emellett eddig is nagyon sok húst ettem, ezt most is tartom.

Nem kampányszerűen tértem át, de rájöttem ez jobb, és jobbanérzem magam így. Többet mozgok azóta (addig csak tornaórán futottam, mostmár szabadidőmben is, mert élvezem). Lefogytam 7-8kg-t. Viszont zsír még maradt rajtam. Has,comb főleg. Bár a comb kicsi, hason van több, és ez zavar, szeretném leadni, majd ha ez sikerült gyúrni szeretnék rá. Így is izmos, de hiába feszítem be, elfedi a zsír. Az életmód marad, sok mozgás, egészséges kaják. Viszont nemtudom ezt hogy kaparjam le magamról? Tornázni nem szeretek, sportolni annál inkább. De szerintem valami izmot is felkéne magamra szedni, mert nem akarok anorexiásnak tűnni. Aztán ha ez megtörtént akkor megint zsírégetés. Bocs, kicsit hosszúra sikeredett, ha valami hiba van benne írj, ha nincs akkor is! Csak nemtudom, hogy tudnám lejjebb vinni már a testzsír%ot.


2009. aug. 24. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem maradjon minden így ahogy. Mozgoj sokat, egészéségesen táplálkozz és le fog menni :)
2009. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Mert 54 kg kb. 160 cm-hez normális, a 46 pedig a 150-hez.
2009. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most vagyok 160, de látod, hogy még így is van rajtam. Ja... a derekam 71cm (Reggel kaja előtt!). Úgyhogy még így is elég sok a zsír rajta.
2009. aug. 26. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
csinálj felüléseket. nem ilyen egészet, hanem ilyen kicsiket tudod.
2009. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak szerintem hasprésekre gondolt. Tehát hasprés.

Itt egy jó torna (tudom hogy nem szereted, de azért itt van: http://www.youtube.com/watch?v=F256MmfzkVY

Sok sikert!

2009. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 13/F
2009. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A derekam nekem is 70 cm, és pont jó. Én is 160 cm vagyok. Szerintem max. sportolj egykicsit, h izmosabb legyél.
2009. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!