Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A striák a hason mitől vannak?

A striák a hason mitől vannak?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok sportolok, jó kicsit elhíztam az utóbbi időben időhiány miatt de ku@va nagy striák jelentek megrajtam ráadásul a hasamon. EZ mitől van?? És hogyan lehet őket eltűntetni? Lassan már a önygilkosságon gondolkozok mert 3 év munkáját tettem igy magamon tönkre 16 éves korom óta edzek hogy kockás legyen a hasam. És megjelentek ilyen nagy striák és méghozzá sok.
2012. dec. 11. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól van, hogy hirtelen hízhattál és a bőröd csak erőfeszítések árán tudta követni a növekedést így megnyúltak a szövetek. Gondolom egy kicsit pirosas is halványan.

Ez nem fog elmúlni mert a kötőszövet ott már károsodott de amint le megy a gyulladás majdnem bőrszínű lesz és alig lehet látni majd.

Nekem a combom belső felén volt végig. Ma már alig látni.

Ez meg igazán nem akkora tragédia, hogy eldobd az életed ne röhögtess.

Tudom, hogy idegesít engem is idegesített de ettől nagyobb problémád sose legyen az életben.

2012. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Barátkozz meg vele mert az sajnos nem fog már eltűnni... hirtelen híztál és bőröd megrepedt.
2012. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De eddig sem láttam gyúrós haverjaim közül hogy nekik lennének ilyenek nekik. Még csak 19 éves vagyok, nőkön meg lányokon gyakori most olvastam el, de fiún azért annyira nem. Ezért zavaró, semmi másért.
2012. dec. 11. 19:34
 4/6 anonim válasza:

Ez attól van, hogy a bőrödben lévő kötőszövetek elszakadtak, hogy a bőröd megfelelően tudjon nyúlni. Sajnos sokszor előfordul olyanokon is, akik gyúrnak, híznak vagy pl teherbe esnek és nő a kicsi.

Ha piros csíkjaid vannak, azokat nagyon jól el lehet halványítani prevenstriával, én is használtam a kislányom születése után. Nem tűntek el teljesen a csíkok de nagyon apró csíkok maradtak csak és teljesen bőrszínűek lettek.

2012. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

többen is leírták mitől van, és azt is hogy nem tudsz vele mit csinálni.. nőkön azért gyakoribb, mert kb nincs olyan terhes nő akinek ne lennének striái, mivel a terhesség is hízással jár (hirtelen hízással) és emiatt "szakadnak" el a szövetek.. max ha megműtteted akkor tűnik el, másképp csak elhalványul.. alig lehet majd észrevenni, csak ha tényleg figyeled akkor látszik majd, de nem 2 hét alatt halványodik el..


barátkozz meg vele.. :/

2012. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Barátkozzon meg vele a jóisten. Egyébként még mindig nem tűntek el pedig végig sporoltam ideái, meg minden. Nyáron így hogy megyek strandra? Számomra ez ciki. Valószínű az apámat örököltem mert neki is vannak csak ő nem kövér, de ő is ilyen. Műtéttel hoygan lehet egyébként?
2013. máj. 15. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!