Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Szerintem...

Milyen az alakom? Szerintem nagyon dagadt vagyok. Mit csináljak, hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés

Fél éve nincs munkám, azalatt sikerült felszedni min. 15 kilót, mit csináljak, hogy visszanyerjem a normál alakom?

[link]

[link]



2012. dec. 9. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Kövér, de ezt te is tudod.

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm szénhidrát. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojásfehérje. Szénhidrát: Zab, barna rizs, zöldség, teljes kiőrlésű kenyér. Étkezz gyakran, 5-6-7 étkezés is simán belefér. Vacsorára csak fehérjét egyél. Igyál 2-3 liter vizet.

Végezz legalább fél óráig tartó aerob edzést(futás, gyors séta, biciklizés, ugrókötél, lépcsőzés) heti 4-5-ször.

Heti max. 0,5 kg fogyás a normális, több, mint 1 fogyásnál már izomveszés van.

2012. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenesetre jo sok sport rádférne, hajrá!!!
2012. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rám férne.. .mit ajánlotok? Valamilyen edzésterv?
2012. dec. 9. 18:14
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Tenyleg eleg kover vagy.....

Szerintem kezdesnek kezdj el zumbazni :)

Ha eddig nem szerettel sportolni akkor ez megszeretteti veled.Nagyon jo kardio edzesnek.

Mellette pedig dietazz siman.

2012. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Azért ne félj, nem vagy olyan vészes. :)

Figyelj az étkezésedre, és mozogj.

Én Zumbázok itthon DVD-re, eddig 12 kg mínusznál járok.

Kitartást!

2012. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
164 centi vagyok és 70 kiló... :( 52 kiló voltam egy fél éve, ha elkezdek intenzíven mozogni (akár zumbázni, stb..) nyárra lemehet 20 kiló? Nagyon szeretném!
2012. dec. 9. 18:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem, hogy leszoktam a dohányzásról augusztusban..
2012. dec. 9. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen lemehet:)

Csak elkezdeni nehez,utana mar konnyu

2012. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem Neked már olyan 62 kg ideális lenne. Csúnya aki sovány :)
2012. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 krétavirág válasza:

Minek ezek a beszólások ,hogy tényleg elég kövér vagy??Meg nézném ezt a sok trolt!Ti mind csodás alkatú félistenek vagytok igaz??Ezt kérdezte ??Nem !

Kérdezőnek:Kezdj el futni ,vagy valami jó kis fitness cd heti 3-4x amennyi jól esik.Ne edd túl magad és ha valamit megkivánsz egyél belőle ne éheztesd magad ,próbálj meg valami olyan életmódot felvenni amit tudsz tartani és ne érezd állandó fogyókúrának.Ha lesz kedved méregtelenits ez felgyorsít mindent.Gondolj mindig arra megtudod csinálni ,mert akarod és jobban éreznéd magad.

2012. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!