Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt mit egyek?

Fogyókúra alatt mit egyek?

Figyelt kérdés
Fogyókúra képpen annyit szeretnék hogy elhagyom a szénhidrátot. De mit egyek helyette? Mármint egyáltalán mit egyek? Amit tudom, hogy szabad enni az a csirkehús, hal, tojás, ja meg a zöldségek(amiket magába képtelen vagyok megenni). De ennyi lenne össz-vissz? Ha tudtok kajákat írjatok létszi egy jó párat. Köszi.
2008. máj. 27. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok zöldséget, gyümölcsöt, halat, rizst, sovány húsokat.

De van aki ezt jobban tudja, szerintem majd Krisz írni fog! ;)

2008. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát most az egyszer örülnék ha írna, ha csak nem jön megint azzal hogy nézzem meg a fitneses oldalt, mert azt már átolvastam és semmijót nem vettem ki belőle.
2008. máj. 27. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogyókúra alatt is igen sokmindent lehet enni...például a kenyeret zsemlére cseréled (így nem kell elhagyni a szénhidrátot) az nem hízlal olyan mértékben...Ismerek valaki aki 18 KG-ot adott le egy év alatt így!


De az alma egy nagyon hasznos gyümölcs, napi 2-3 db. nagyon egészséges, csodákat művel a bőrrel, és segít a fogyásban is.


Azt mondják még a zöldtea és a saláta vízhajtó hatású, ami köztudottan a fogyókúra egyik lényeges eleme.


Megeheted még Norbi zsírmentes idegméreggel teli vackait is, bár azt nem ajánlanám...


De van egy tuti fogyókúra: Én ezt Ausztriakúrának hívom: Reggel amennyi belefér, akár cukrot is, csak zsírt ne! Fél 12 magasságában egy zsemle egy szelet sajtal, egy vagy másfél órával késöbb egy alma, majd ujjabb egy órával késöbb mégegy. Este meleg föttétel például: Krumpli, hal(rúd), rizs, levesek minden mennyiségben.

De ami a lényege az Ausztria kúrának: Délelött túra, lejtőkön hegyeken, szép tájakon, városban. Délután pár óra agytorna, ücsörgés, de nem alvás! este 6 felé 10-15 perc séta 7-kor vacsora. Fél 9-ig levegőzgetés sétálgatás, valami gyengébb sport.

4-5 cm karcsúsodás egy hét alatt, úgy hogy még szórakozol is...

2008. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a zsemlés nem hangzik rosszul, bár ez a diéta nem igazán jön be. Negyed ennyi időm nincs ilyesmikre. De azért köszönöm.
2008. máj. 27. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!


:DDDDD


Látom Felkapott vagyok.

NEm nem mondom hogy nézd meg a testépítős oldalt. Most olyan oldalt kéne adnom ahol sok recept van. Ez elég nehéz.

DE majd adok egyet, ha még nem találtad meg, akkor itt van pár recept:


itt középen találod a recepteket kategóriákra bontva: Nem sok de több mint a semmi:


[link]


amúgy szerintem bármely fogyókúrás szakácskönyv /kivéve Atkins meg 90 napos/ normális kaját lehet összarakni, amúgy a tápérték a lényeg, azon belül úgy csalamádézol ahogy a szájízed szereti, fűszerezni is lehet, sőt én azt mondom még sózni is, ha az valódi tengeri só, ez nagyon fontos, főleg nőknél aztán meg pláne a vizesítés miatt. NEm fogsz tőle bevizesedni, a rossz asztali sótól.


Nem kell magába megenni: Én pl sima diétás kaja:


Főtt rizs, kis ételizesítőt nyomatok bele, persze csak ésszel,

Sovány joghurt+olaj+kigyóuborka, meg tzaziki füszerkeverék /ezek tápértékét be kell számolni az összbE!!!/


és gyrosfűszerkeverékes hús megsütve, grillen, vagy olajban.


Fejedelmi kaja, persze a szénhidrát, fehérje, zsír értékeket ki kell számolni nincs mese.

Vagy pl most csináltam csirkemell szeleteket sült ananásszal. És krumplival.

VAgy tésztával.


Tojást pl úgy szoktam hogy csak a fehérjét , a sárgája az egy trunymó sz*r, ki is dobom szépen. És a fehérjét felverem zöldfűszerrel, pl provance fűszerkeveréket nyomok bele és úgy eszem teljes kiörlésű kenyérrel , meg sovány sonkával és zöldségekkel, + gyümölcslé, ez a reggeli pl.


Lehet finomakat enni, amit kerülni kell,


liszt, só, cukor, és ami megeszel azt mérni kell, kiszámolni, azon belül lehet az akár töltötkáposzta is.

Holnap pl azt lesz, csak épp darált csirkemellből. Teljesen okés kaja. Diétánál igaz nem sok rizs kell hozzá, lévén kevés a szénhidrát, de meg lehet csinálni.

Kell egy jó teflonserpenyő ;-))


Sok sikert!!


KRisz

2008. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már vártam hogy írj valami okosat. Ezek tetszenek. Köszke.
2008. máj. 28. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!