Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki éhezéssel fogy,...

Ha valaki éhezéssel fogy, esetleg lébőjt kúrával, látja is az eredményt magán, vagy csak a mérleg mutat eredményt?

Figyelt kérdés
Szerintem csak a mérlegen láthat eredményt, de a teste ugyan olyannak látszik mint azelött!
2009. aug. 18. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Koplalással is lehet fogyni, és az eredmény is látszik. :) CSakhogy egészségtelen, könnyen kórházba kerülhetsz, ha olyan a szervezeted. Illetve az utúhatása, hogy egy kis köppeny lesz a hasadon...

Próbálj meg mindne nap enni fehérjét, és legyen meg minimum 1000 kcal ha nem is több, úgyis sikeres a fogyókúrád, és ha mellette sportolsz valamit akkor még talán heti 1-2 kiló is lemegy :)

2009. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Valamelyest látható, de csak kisebb súlyfeleslegnél. Én pl. arra használom a léböjtkúrát, hogy kimossa a méreganyagogat belőlem és laposabb legyen a hasam. A Hájat persze nem tünteti el sehonnan. Az éhezéssel hosszú távon csak rosszabb lesz a helyzet.. :)
2009. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért most nagy butaságot írtál.

Természetesen aki éhezik az fogy. Kilóra is, kinézetre is. (nézz meg egy pár filmet éhező emberekről. Már az arcukon is látod, nemcsak a testükön.

Természetesen aki éhezik aztán zabál, az visszahízza. Nem is egészséges. De azt nem mondhatod, hogy ha 1 hónapig csak fél liter répalevet iszol meg 200 kcal energiával, akkor nem esik le rólad a gatyád.

2009. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A koplalás nem tesz jót,ugyanis ha éhes vagy drasztikusan lelassul az anyagcseréd,amitől megeshet pár váratlan élmény...
2009. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Naponta sokszor egyél,kb 6-szor csak nagyon kevés szénhidrátot.
2009. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
milyen váratlan élmény lehet??
2009. aug. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
latszik kinezetben is. Egy leböjtkura utan, mindenki oda van, hogy mennyit fogytam (altalaban 10 kilo körül megy le, az mar meglatszik, ha valaki nem 150 kilo) Ebböl persze utana visszajön olyan 4 altalaban. De en 1 hetes leböjtöt csak felevente tartok, elsösorban nem fogyasi celbol (pl most van a masodik napom :) ) amugy meg odafigyelek, hogy mit eszem, eleg szepen formasodom :)
2009. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én koplaltam.és tényleg sokkal vékonyabb lettem. látszódott is.
2009. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szeretnék fogyózni, légyszi ti se koplaljatok:) Inkáb egyetek:)

2009. aug. 20. 17:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én 14 évesen két héten keresztül napi max 200 kcal-t vitem a szervezetembe + 2 l ásványvíz... kórházba is kerültem:S
2009. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!