Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hét intenziv zabaálás utánmos...

2hét intenziv zabaálás utánmost 6 kg vagyok több a mérlegen, ebből mennyilehet valódi hízás, és nem csak a sok kaja bennem, mikorra áll vissza a súlyom?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 08:48
 1/5 anonim válasza:
szerintem,nem nagyon fog visszaálni magától esetleg egy kis diétával
2012. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyiből mit ettél és az mennyi zsírban raktározódott el. pusztán a gyomrodban lévő kaja nem sokat ad ehhez a súlyhoz, mivel azokat már kikakiltad. szóval ennek nagyrésze zsír
2012. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nagyon voltam vécén
2012. nov. 23. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ket hetig nem nagyon voltal WC-n akkor latogass meg doktort, mert az már baj
2012. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosan híztál, de nem 6 kilót. Én csak saját magamból tudok kiindulni.Kb 1-2 hét után, visszafogott kajálással, szűztea kúrával nekem visszaállt a dolog. De ez egy ördögi kör, 1-2 hét "éheztetés", nélkülözés miatt kezdek el zabálni intenzíven. Úgyhogy inkább azt javaslom, hogy ha 2 hétig zabálsz aztán észbe kapsz, ne akard büntetni magad hanem térj vissza a régi étkezési szokásaidhoz és ne éheztesd magad,mert kezdődik minden elölről.
2012. nov. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!