Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 centi vagyok és 57-58...

173 centi vagyok és 57-58 kiló. Fogyni akarok 55re, de mindenki szerint hülyeség, mert hogy így is kevés. De jobban érezném magam a bőrömben 55kilósan. Vélemények? Tényleg kevés?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem így is elég kevés. Az a két kiló, amit fogyni akarsz, nem számít semmit. Nekem nagyon olyan hangzása van, hogy ha lefogynál 55-re, akkor utána egyre többet akarnál fogyni és akkor már nagyon betegesen néznél ki.
2009. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a két kiló tényleg nem észrevehető, illetve nem lenne az. de hatvan kiló voltam három hete kb, arról fogytam le 57-re.
2009. aug. 14. 10:21
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Meg ne bolondulj! A súlyod ideális, sőt: tökéletes!!!
2009. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg ha úgy jobban éreznéd magad,akkor csináld :)

nekem is volt már oan,hogy pár kiló választott csak el a célomtól..és mennyire örültem volna ha el is érem..

am sztem úgy naon jól fogsz kinézni :)

2009. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 172 cm vagyok, és durva, mennyivel laposabb lett a hasam, miután 59-ről 56-ra fogytam - mindössze 3 kg. Nagyonis látszik. És épp annyinak kell lenned, amivel jól érzed magad. (Egyébként gondolj bele: te mondnál ilyet egy családtagnak, barátnak, hogy: "hát ja, kicsit fogyhatnál"?) Fogyj nyugodtan, érezd jól magad a bőrödben :)
2009. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 172 cm vagyok és én is 55kg szeretnék lenni! 65kg voltam, most 60 vagyok, de nem akar mozdulni lefele:S nem tudom, mit csinálhatnék még, hogy le tudjak menni 55-re. Te hogy fogytál 60-ról 57-re?

Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak, fogyj nyugodtan, ahogy jól érzed magad! :))

2009. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, egyébként tényleg látszik az a pár kiló is.:)

utolsónak: tisztában vagyok vele h nem a legjobb, de én úgy csináltam, hogy napi két étkezés. reggeli és ebéd, de akkor azt amit akartam persze abbol sem vittem tulzásba. És ennyi.ebéd után már nem ettem, max hat előtt egy almát vagy yoghurtot.

plusz szoktam kutyámat vinni sétálni, naponta kétnaponta, szóval az olyan másfél óra intenzív séta.

2009. aug. 15. 21:53
 8/12 anonim válasza:
100%
hello.én is igy vagyok vele! 58 kilo vagyok, és olyan magas mint te, és még rajtam is van pár kilo amit le kéne adni...már voltam régebben 55 kilo,éreztem a kulonbséget..akkor dolgoztam kulfoldon,de most hogy hazajottem,visszaszedtem kb 3kilot :) a baratom azt mondja igy jo vagyok,mert ha lemenne az a 3kilo (mint anno)akkor már nagyon sovány volnék..nemtudom te hogy vagy vele, de sztem ha le szeretnéd adni akkor tedd, csak semmiképp ne diétával...mert tudod h olyankor a no mellbol fogy elosszor,nem is zsirbol..egy kis sporttal és kitartással menni fog sztem :)
2009. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
77%
Szerintem egyáltalán nem kéne fogynod, viszont, ha Te úgy jobban éreznéd magad, akkor Te tudod, de nem véletlenül mondják.
2009. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Én 172 centi vagyok és 63-ról fogytam le 57re. Én is 55 szeretnék lenni. Én úgy fogytam ,hogy napi 4-szer ettem(kis adagokat) és napi 1 órát edzettem. Így nagyon gyorsan lehet fogyni ráadásul egészséges is. Ha felakarod gyorsítani a kúrád akkor egyél 4szer ,de 17.00-kor legyen az utolsó étkezés. Ez nagyon beválik.
2009. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!