Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A háztartási keksz hizlal?

A háztartási keksz hizlal?

Figyelt kérdés
baj ha fogyókúra alatt eszem? és kb 1 db hány kcal?

2012. nov. 11. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
én pont ma ettem és megbántam, egy db ugyanis 79 Kcal
2012. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


keresd meg benne.. azzal az erővel amivel ide kiírtad, nyugodtan beírhattad volna google-ba, hogy "háztartási keksz kalóriatáblázat" azt elsőre ki is adja...


nem, egy darabtól ELVILEG nem lesz bajod, de mivel nagyon sok benne a szénhidrát, boríthatja az egész napodat, ha nem figyelsz oda.. és szerintem komolyan semmi értelme nincs 1 db háztartási keksznek, jól nem laksz vele, viszont a szénhidráttartalma az egekben van.. te tudod megeszed-e...

2012. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja benéztem, kb 18 Kcal:D
2012. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Értsétek már meg, hogy nincs olyan, hogy hizlal.

Meg honnan tudnánk, hogy hány kcal egy darab?? Millió féle van.

2012. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi van benne? Liszt meg cukor.

Diétában mit nem eszünk soha? (Fehér)Lisztet meg cukrot.

Na szerinted passzol-e diétába a háztartási keksz?

2012. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, na végre valaki! :)
2012. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát igen utolsónak köszönöm
2012. nov. 13. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az utolsó elég nagy marhaságot mondott. Egyáltalán tudja mi az hogy diéta? Attól, hogy valaki megeszik 2-3 darab 12-18 kcalos kekszet semmi baja nem lesz! Hiába van benne cukor meg liszt.
2012. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Ez bullshit. Mindenkinek csak árt a tömény keményítő bevitel, a glutén bevitel, minden fölösleges cukor csak FÖLÖSLEGES, mégpedig azért mert káros.

Kis mennyiségben ez nem látványos, de sok embernél már egy kis glutén is kóros pajzsmirigy működést okoz, és VIOLA' nem tudnak lefogyni, hiába diétázzák szét az agyukat. NEM LEHET SZ.ART ENNI és kész. Aki ez alól kivétel, alacsony kalória bevitellel fogy még ha kenyeret, tejet eszik akkor is az ne örüljön sokáig, néhány évtized és tönkre megy a teste, akkor majd nézni fog O.o

2012. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!