Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt mennyit adhatok...

Ökölvívó kérdése:

3 hét alatt mennyit adhatok le ezzel? És menyit formálódhatok?

Figyelt kérdés
1óra zsákolás utána 7km futás utána 4szer 2perc árnyék. Ezt minden más nap csinálnám amelyik nap nem ezt csinálom az nap délután 1óra zsákolás árnyékolás és 8szor 2perc ugrálókötelezés. és este 1,5 óra bokszedzés.

#mozgás #való fogyás
2012. nov. 5. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
...és mit ennél?
2012. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vacsira csak joghurtot vagy túrót. Reggelire ajánlotok valamit? ebédre meg kevesebbet mint szoktam, de akkor rendes kaját( amit a menzán adnak. ennék mert délután szoktam edzeni és azt le dolgozom és nem karok erőt veszteni mert 4hét és országos versenyem lesz. amúgy 19l vagyok 46kg
2012. nov. 5. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

46 kilóból miért kell fogynod? Nem kötözködök, csak nem értem. Az edződ nem ad táplálkozási tanácsokat?

Reggelire legjobb a zab. 3 dl tejben 30 g zabpehely megfőzve. Ízesítheted fehérjeporral, natúr kakaóval és édesítővel, agy fahéjjal...

2012. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de mennyit tudok le adni ezzel? Országosra edzek ettől esetleg naponta többet edzek de kevesebbet nem. Csak kíváncsi vagyok súlyban vagyok csak én nem tgetszek magamnak 150cm vagyok :-) Kérek választ is :-(
2012. nov. 6. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!