Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta ideje alatt melyiket...

Diéta ideje alatt melyiket javasoljátok, a rizs, vagy a burgonya fogyasztását?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben nem szeretném a szénhidrátokat sem mellőzni, elhagytam az édességet, nassolnivalókat, fehérkenyeret, lisztes dolgokat,de a rizsből és krumpliból szeretnék továbbra is enni, csak nem tudom, hogy melyik a jobb.
2012. okt. 26. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Rizs
2012. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó, kivéve a sütött krumpli. De főzve azt is eheted nyugodtan.

(Mindjárt jön a sok nagyokos, aki mindkettőt elveti, mert csak a zöldség a jó..)

2012. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van, mindkettő ehető nyugodtan.

A krumpli nem sütve!!!

CH forrásnak nagyon jó a natúr zabpehely is.

2012. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a fehér rizst is elhagytam, helyette barnát eszek, a krumplit legtöbbször egészben megfőzöm, és sütőben, zsiradék nélkül megpirítom. Ezeket is csak délben. Bő zsírban sült krumplit, és a krumplipürét viszont kerüld el délben is a fogyási szakaszban.
2012. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a rizsben majdnem 4-szer annyi szénhidrát van, mint a krumpliban. Mindent lehet enni, csak mértékkel(sajnos ez az, ami nálam nem megy sajnos..).Ha rizst akarsz enni, barnarizst egyél a rostok miatt, ha krumplit, akkor meg ne sült krumplit a sok-sok zsír miatt.
2012. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. okt. 29. 09:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Van "álrizs" is. :D Karfiolt rózsáira kapod, ledarálod, kis olajon, hagymán, vagy anélkül megpirítod, ízesíted sóval, ízlés szerint fűszerezed borssal, egyebekkel (ami jól esik). Elvileg nincs karfiol íze, én még csak tervezem kipróbálni. :D
2012. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!