Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "2 után nem eszek" diétáról...

"2 után nem eszek" diétáról halottatok már? Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallottam, csak a 4 után és 6 után nem eszek "diétáról". A következő nagyon találóan a 12-től nem eszek "diéta" lesz, majd végül eljutunk a reggeltől nem eszekig, melyet az éhhalál követ. Szerinted van értelme? Ha valaki 2-kor kel fel, mert este 8-tól reggel 8-ig dolgozik, akkor az nem eszik? A diéta szó jelentését pedig guglizd ki, mert ezeknek a sz*roknak semmi közük hozzá! Ez sima koplalás. A diéta nem az.
2012. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána nem eszel, akkor előtti meg minek?
2012. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, de elég nagy baromságnak tűnik. Több órán át éhezni, aztán úgy aludni...? Elég rosszul hangzik...
2012. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség!!!
2012. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SSanchez válasza:
Kicsit félve írok ide, mert ide annyi debil jár, hogy az igazságot lepontozzák és nem hiszik el. Felejtsétek el ezeket a balf@szságokat. Zsírt veszíteni KIZÁRÓLAG diétával, aerob edzéssel lehet, de az se baj ha megy mellé súlyzós edzés az izomtömeg megtartásáért...De magas fehérje bevitel kell és stb. Inkább ilyeneket olvasgassatok mint azt a tökfőzelékes lóf@szt amit a femina.hu-n meg hasonló cica oldalakon írnak. Ja kérdésre válaszolva, hallottam én olyanról, hogy 18:00 után nem eszek, nagyon jól lehet vele fogyni IZOMBÓL!!!!
2012. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem működik, DE én korábban is abnormálisan viszonyultam az evéshez
2012. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SSanchez válasza:
Azt hogy nem lehet megérteni, hogy ha kihagytok egy étkezést akkor izmot fog bontani a szervezet? Még lassabb lesz az anyagcsere és akkor szophatjátok a nyálkás f@szt.
2012. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!