Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthoni fogyókúra, tudnátok...

Otthoni fogyókúra, tudnátok segíteni, vélemények? Várom válaszotok.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a kérdésem,hogy otthoni fogyókúrával tudnák fogyni?

pl.nem 5kenyér(az a kicsi szeletelt) a vacsora,hanem 3.

Nem eszek édességet(amúgy sem szoktam),meg felüléseznék,ha adnátok tippeket,akkor csinálnák tornákat is,de ncore-n nem találtam,meg máshol se nagyon,venni meg most nem tudok,nem állok úgy anyagilag.

A kérdés,az hogy ez meglátszana?Sok kiló vagyok,de magas,és nem látszik,ANNYIRA,de azért van 1 kis pocakom,meg a derekam elég széles,a többi rendben van,a combom 1 kicsit husis,de nem vészes,hasról kéne leadni,szóval a kérdés,hogy ilyen fogyó mellett,megéri-e neki állni,vagy majd máskor amikor ráérek elmenni futni,és hogy ez meglátszana-e?Elején arra gondoltam,hogy vacsorára kevés kaja,(7elött) meg felülés délelött 100,délután 100,és ez nőne mondjuk hetente 50et(birok többet,de nem akarok túlozni,vagy amikor látom,hogy ez a 100 már jól megy.Szerintetek?Vélemény?Tanácsokat is elfogadok,hogy hogyan lenne hatékonyabb,előre is köszönöm.



#torna #kérés #otthoni fogyókúra
2012. júl. 27. 11:18
 1/4 A kérdező kommentje:
u.i.:Most töltöm be a 14et,és fiú vagyok.
2012. júl. 27. 11:20
 2/4 anonim válasza:

Ezt ajánlom: http://www.youtube.com/watch?v=Vt-T2vfWJm4&feature=related


napi 1 óra hosszán át végezz ilyen gyakorlatokat és minden oké lesz :) és figyelj az étkezésre is ! napi 5 ször egyél kis adagot . :)

2012. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Írtad hogy 14 éves vagy és fiú. Azt tudnod kell, hogy valószínűleg Te még nyúlni fogsz, de ha úgy érzed mégis tenned kell valamit tenned, akkor szeretném ajánlani a facebookon az Alakreform Ancsa oldalt. Ezen az oldalon egy ha 26 év körüli csaj mutatja be mindennapjait, hogy felhasználva az update elvet, hogyan változtatja meg életmódját.

Ha esetleg "társ" kellene a fogyókúrában, vagy csak bíztatás kellene, mert nem vagy egyedül a problémával. Csak valaki megmarad az önsajnálatban, valaki pedig kitör a saját gyengeségéből.


Sok sikert kívánok neked!

2012. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!