Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok kb.160 cm és...

13 éves vagyok kb.160 cm és 57 kg (evés után mérve), de ha evés előtt mérem magam akkor is olyan 56 kg vagyok és kövérnek érzem magam. Nektek vannak ötleteitek?

Figyelt kérdés
Nem is fogyókúrára gondoltam ,hanem valami mozgásra ami nem futás ilyen otthon elvégezhető tornákra gondolok most:) Ti mit ajánlotok?

2012. okt. 10. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Pilates
2012. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
barátőmnek is ez volt és azt mondta h mindennap csinált 100 gugolást megg sokm felüléstt és hatásos voltt
2012. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
üdv a klubban én 160cm-hez vagyok 53 kg és kövérnek érzem magam, de nálam a futás és bicaj segít, meg az evésbe kell egy kis változás, nem sok csak pl szénhidrtátot kerülni, több zöldés-gyümölcs, vagy kissebb adagok meg lehetőleg este ne egyél. Nálam ezek mőködtek voltam 67kg is de szerencsére az már a múlté
2012. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
zumba,gugolások,felűlés,attól függ honnan akarsz leadni.én is 13 éves vagyok 165cm 52kg-ra sikerült leadnom cél a 48:) sok sikert!;)
2012. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
FOGYÓKÚRÁZZ!!
2012. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
13 éves vagyok, 156 cm, és 42 kg. Én sem mondanám, hogy sovány vagyok, nem is kövér, inkább sovány és közepes között.... És én régen kövér voltam, igen is, de most nagyon sokat sportolok, táncolok, versenyszerű szikla- és falmászó vagyok, és a sport az életem, imádom :) Sok sikert!
2012. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!