Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erről a fehérjéről mi a...

Erről a fehérjéről mi a véleményetek? ( Nitro Pure Whey Gold) VKI SEGÍTSEN PLS!

Figyelt kérdés

Ha heti 3 szor játok küzdősportra, és 3 szor konditerembe az jó, vagy több konditermes edzés? :O

Nap közben is lehet inni?( pl iskola szünetben)

Milyen étrendet javasoltok?

Http://shop. Builder.hu/termekek_reszletes. Htm4? id=7622



#izom #edzés #fehérje #por #biotech #kondi #étrendkiegésítő
2012. szept. 30. 23:17
 1/1 anonim válasza:

Attól függ, hogy mi a célod... melyiket akarod komolyan űzni, ha a küzdősportot, akkor szállkásító eddzések kellenek, és sok nyújtás, h ne legyél kötött, gyors legyen a kezed, ha a testépítés felé hajlasz inkább, jó mellé a küzdősport, de előbb utóbb nem fog összejönni a kettő, mert télen jöna tömegelés ;)


A fehérje jó cucc, én 100% Whey Pro-t iszom, az nekem favorit... azt csak ajánlani tudom.


Étrendhez megint jön az a kérdés, h mit akarsz... jó lenne ha írnál a testfelépítésedről valamit, és h mit mióta csinálsz. Ha a testépítést vesszük alapul, akkor egyél minél többet, sok fehérjét (tojás, csirkemell stb) és szénhidrátot. Pl csirkemell+rizs valami kis zöldésggel tökéletes, csinálsz egy 3-4 szendvicset a sulira, nem tudom milyen az étvágyad, mindegyikbe egy főtt tojás megsózva, és egyből megdobja a fehérje bevitelt egy napra, este v délután lenyomhatsz 1 pohár 3,5%-os tejet, az is csak jót tesz ;) .... ha küzdősport, ott annál jobb minél könyebb vagy, és minél szálkásabb, edzettebb, h jó kondiban legyél, ott kevés cukor, fehérje , ha fogyni akarsz tarthatsz heti 1-2 gyümölcs napot, amikor csak zöldséget eszel egész nap! Elmehetsz futni is aznap, de ne ess tulzásba ;) ... nagyjából ennyi lenne a dolog, persze nagyon röviden :)

2012. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!