Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5kg kellene fogynom, de...

5kg kellene fogynom, de képteelen avgyok megáni, az evést, iszonyuan kívánom a kajákat, sütiket?

Figyelt kérdés
167cm 59kg vagyok
2012. szept. 21. 18:42
 1/4 anonim válasza:

Tőlünk kérded hogy nem tudod-e megállni? Azt te kell tudd.


Ehyébként gyakorold az önkontrollt.

2012. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Öööö... Mi a kérdés?

Ha az, hogy mit csinálj, akkor mozogj többet. Próbáld meg helyettesíteni a kívánt ételeket valami kevéssbé hízlalóval. Süti helyett friss gyümölcs, biztos van olyan zöldség amit szeretsz, amikor falási roham tör rád rágcsáld azt. Vagy fogadd el magad olyannak, amilyen vagy és akkor nem kell lefogynod, és azt eszel amit akarsz. Nem tűnsz durván túlsúlyosnak, bár a nemed, meg a korod nem írtad, úgyhogy nem tudom...

2012. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig akaraterőt nem lehet adni. És nem azzal a plusz 5 kilóval van a gond, hanem azzal, hogy ha nem tudsz mértéket tartani, akkor hamarosan abból lesz 8, majd 10, 15....
2012. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el magad, edd a sütiket, 167 centihez még nyugodtan hízhatsz is:-)
2012. szept. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!