Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezért nincsen barátom?

Ezért nincsen barátom?

Figyelt kérdés
kövérnek érzem magam 165cm 63 kg 19 és még nem volt komoly barátom sok mindenkinek van már a baráti körömbeb is meg bárhol is akik ilyen sulyba vannak nekem miért nincs?
2012. szept. 19. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Tuti nem!

Azért nincs mert gondolom nincs egészséges önbizalmad. Tudom, nekem sem volt. Ugyanígy voltam én is. Ezen lehet változtatni. Fogadd el magad amilyen vagy. Ha akarsz, persze fogyhatsz de inkább azért kezdj el pl sportolni, mert sokkal jobban fogod magad érezni utána. Ne a kilóidat figyeld, hanem a lelki egészségedet! A sport nagyon jót tesz, levezet egy csomó feszültséget, fitt leszel és megnő az önbizalmad. Bár, nem tudom, nem írtad, hogy sportolsz-e.

Nem tudom segítettem-e, mindenesetre az semmiképpen ne legyen ok a bánatodra, hogy az osztályban már mindenkinek van párja...ez egy hülyeség. Ha nem akarsz nem kell pasiznod, ha meg eljön az időd akkor lesz valakid.

2012. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha azt gondolod, hogy emiatt nincs barátod, akkor tegyél ellene.

amúgy nem gondolom, hogy kövér vagy, ha erre gondolsz.

sok nagyobb darab lány van, mégis van barátjuk.

2012. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem sportolok néha-néha tornázom de sajnos nem nagyon birom de azért köszi a válaszokat
2012. szept. 19. 10:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a súlyod miatt van.
2012. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbantani de inkabb a kulsovel van a baj mint az alakkal, lehet az arcod nem jon be a pasiknak, vagy nincs kisugarzasod..mert 63kilos emberek csak maximum molettek de h nem koverek az biztos
2012. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan embereknek nem is lesz barátja, akiknek nincs kitartásuk. A kommentedből is látszik, hogy "néha tornázom de nem nagyon bírom sajna". Mit nem bírsz? Megemelni s.gged? Nincs akaraterő, nincs barát. Ennyi.


/Ha esetleg betegség miatt nem tudsz mozogni, akkor én kérek elnézést, akkor ne vedd figyelembe az írásomat./

2012. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány ez, semmi más. Hacsak nem vagy olyan csúnya, mint egy csupasz turkáló, bár ahogy én figyelem az embereket, sokszor még az sem hátráltat embereket abban, h párjuk legyen. Mindennek a fellépés, az életérzés a lényege, ha a világ azt látja, h jól érzed magad a bőrödben, szebbnek is lát szerintem. Ha ehhez az kell, h fogyj, tedd azt. Változtass az életstílusodon, tedd olyanná magad, h szeresd magad. Ha te nem szereted magad, hogy várhatod el másoktól ugyanezt?:)
2012. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is 165 cm vagyok. Most 65 kg.

De 74 voltam, mikor a barátommal összejöttem (9 éve)...

Nem ez az oka...

23N

2012. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok, 48 kiló, és nekem sincs barátom. Hidd el, hogy abszolút nem ezen múlik.
2012. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Hány éves vagy és hol laksz?

Kérdező: Hol laksz?

F

2012. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!