Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon ciki lesz, hogy nem...

Nagyon ciki lesz, hogy nem bír felemelni a párom szalagavatón?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég nehéz vagyok (80 kg), és a keringőben van egy emelés, amit mi (meg még 2 pár) nem csinálunk, mert valószínűleg nem bírna el a táncpartnerem. Diétázom és sportolok, de a szalagavatóig már csak 6 hét van, annyi idő alatt meg nem lehet csodát tenni. Az lenne a kérdésem, hogy nagyon égő ez?? Én borzasztó kínosnak érzem.:(

2012. szept. 16. 20:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
80at emelni nem egy nagy kunszt...
2012. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is simán megpróbálhatnátok, ha ennyire kellemetlennek érzed, akkor először csak közönség nélkül. Nem hinném, h tánc közben, amikor eleve valamennyire lendületben vagytok, ne tudna megemelni, gondolom nem a feje fölé kell emelnie mint egy műkorcsolyásnak vagy egy balett-táncosnak. Egy sportos, izmos srácnak nem kéne gondot okoznia 80 kiló pár pillanatra való megemelése.:)
2012. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

így van. A 80 kg-t megemelni nem olyan nagy dolog. Próbáljátok ki kíváncsi szemek nélkül. Addigra meg lehet már csak 73-74 kg leszel az meg még könnyebb.

Egy próbát megér.

2012. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

Ne aggódj.

Amikor nekem volt szalagavatóm, akkor 100 kg-ot nyomtam, én se lettem emelve, hanem akkor körül táncikáltuk a kört, mert úgy volt, hogy fiúk kézen fogva, csajok felültek és emelték őket. :D

Nem kínos, nem ciki, ez van!

2012. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 csokissüti002976 ***** válasza:

Januárban még én is annyi voltam, és a 83 kilós barátom simán emelgetett. :D

Szóval ha a partnered még gyúr is, akkor még dobálni is tud. :D

2012. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!