Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem egy szelet tortát,...

Megettem egy szelet tortát, oda a fogyókúrámnak?

Figyelt kérdés
Két fontos ünnep van a családban szeptemberben, mindkettőt az uccsó két napban ünnepeltük. Ma is, meg tegnap is ettem egy-egy szeletet a tortából. Már fogytam két kilót, ezzel most nagyon vissza fogok esni?
2012. szept. 10. 17:03
 1/8 anonim válasza:
egyáltalán nem fogsz :)) attól mert fogyókúrázol nem kell megvonni magadtól mindent amit szeretsz.bármit ehetsz csak mértékkel!!! ha elmész edzel egyet vagy futsz pár km-t meg se látszik ;)
2012. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De kedves vagy, köszi :) Most voltam nemrég edzeni, remélem ledolgoztam vele. Nagyon kell küzdenem a genetika ellen (sokan túlsúlyosak a családból) ezért izgulok ennyire.
2012. szept. 10. 17:11
 3/8 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a problémám,és egy jó ideje edzek már! hidd el tudom mit beszélek!!! :D
2012. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
menj és fuss plusz 40 percet mitn amennyi mogást szoktál cinálni és már le is adtad
2012. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én bele sem mernék nézni holnap a tükorbe a helyedben, mert lehet Bud Spancert fogsz latni holnapra 2 szelet tortától.


Én diétam alatt ettem heti 3 szor kb kakaos csigat, péksutiket is.. Ezzel is 40 kilot fogytam.. Életetek legyen mar emberek.. Nem azert elunk, hogy fanyargassuk magunkat a kajaval.. Jarjal sportolni azt ennyi..

2012. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem aggódom ilyeneken. Ma is elmentem a kedvenc pékségem előtt hát bementem vettem 4 kis csokis tekercset egyébként meg helyes étrend és mozgás. Egyszer-egyszer szabad az a 400-500 kalória édesség is. Pénteken is ettem amikor haza mentem és mégis lement egy kiló
2012. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ÚÚÚ, cseszheted az egész fogyókúrád, hiába az eddigi erőfeszítés :(
2012. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a régebbi hétvégén megsütöttem egy tepsi Rákóczi túróst és 3 nap alatt megettem az egészet! Igaz napi 2 órát kardiózok, de valahogy mégiscsak csökkent a súlyom a péntekihez képest!


Én úgy vagyok vele, hogyha nagyon megkívánom, akkor megeszem. Már most annyi kilós vagyok, mint 10 évvel ezelőtt, 90-ről lementem 83-ra ...! Már vissza sem tudnám szedni, csak edzés nélkül!



42/F

2012. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!