Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell a látványos...

Mennyi idő kell a látványos eredmény eléréséhez?

Figyelt kérdés
162cm vagyok és 56kg. Minden nap Rubint Rékázom (20 perc popsi,5perc comb és 7perc hasazás) néha futni is eljárok de a combjaim nagyok és a hasamon is van egy kis felesleg. Hetente egyszer konditerembe is eljárok és aznap nem csinálom otthon a tornát..
2012. szept. 5. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:
És naponta max. 1400 kalóriát fogyasztok de próbálom tartani az 1200at
2012. szept. 5. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább 1400-1500 körül legyél, az 1200 ennyi mozgáshoz kicsit kevés és ha a szervezeted "éhezik", akkor igyekszik minél többet raktározni abból, amit eszel.


1400-as bevitellel és mozgással akár pár hét alatt is látszani fog valami.

2012. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha csak a comboddal és a hasaddal van problémád, akkor fussál hetente 5x1 órát. Viszont vegyél magadhoz több kaloriát. Kb. 1800-at, mert különben kiéhezik a tested. Arra is ügyelj, hogy mit eszel. Fehérhúst rizsával, krumplival. Tésztát ne! Sok zöldséget, gyümölcsöt.

Kávét cukor nélkül, sütemény nuku! Sokat igyál, de ne colát, vagy cukros vizet. Kerüld a szénsavas vizet is. A csendes ásványvizet javaslom. Készíthetsz csapvizböl is magadnak italt. 1 liter vízhez adsz egy gram sót és gyümölcsböl facsart lével ízesíted (citrom, narancs) Alkoholt sem! Két hónap múlva látható lesz az eredmény.


Üdv.: egy maratonfutó

2012. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"akkor igyekszik minél többet raktározni abból, amit eszel"


Ez egy mitosz. En is hittem benne, megis kiprobaltam 1200 kaloria es napi 1 ora futassal es siman fogytam, huzamonsan, rengeteget. Csak baromi nehez lelkileg alatta.

2012. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"akkor igyekszik minél többet raktározni abból, amit eszel"


Ez egy mitosz.

-----------


Nem egészen. Attól függ mit eszik az ember. Fogyásnál épp azt nem szabad enni, amit az ember egy maratonfutás felkészüléséhez eszik.

2012. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!