Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2x100 hasprés elég az...

Napi 2x100 hasprés elég az izmos has eléréséhez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ha kockás hasat szeretnél először is le kell égetned magadról az összes fölös zsírt diéta és aerob edzéssel.

(pl: futás, úszás, bicikli, ugrókötél stb.)


Eközben már elkezdheted csinálni a hasazást is, de a kockák kialakítása NEM 2-3 hónap és komoly összetett hasedzés kell hozzá.

2012. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem csak arról van szó, hogy a kockás hashoz alacsony testzsírszázalék kell, amit csak diétával lehet elérni, hanem arról, hogy nagyon rossz úton jársz, ha napi 200 hasprést csinálsz.

Eleve nem kell minden nap edzeni, heti 3x10 perc (pihenéssel együtt) bőven elég.

Másik fontos dolog, hogy ne mennyiségi, hanem minőségi edzést csinálj!

Egy darab intenzív hasprés kb. 8-10 másodpercig tart, mert egyrészt lassan kell végezni, másrészt 5-6 mp-ig befeszítve meg kell tartani.

Te ilyeneket csinálsz?

2012. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most mar igen :)
2012. aug. 21. 23:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy 10 csinálsz vagy 1000-ret erősebb és nagyobb nem lesz az izom, csak az állóképességét növeled, hogy sok ismétlést tudsz csinálni. Szóval ha fejleszteni akarod a hasizmodat vagy bármelyik izmot, egyre nagyobb terhelés kell neki a fejlődéshez. A hasprés talán a legkönnyebb gyakorlat a hasra.
2012. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak a rosszul végzett hasprés könnyű...

Ha rendesen csinálja valaki, akkor nincs célzottabb gyakorlat a hasprésnél a hasizom megedzésére.

2012. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös ezt ki mondta neked? Ez csak sztereotípia. De akkor préseld csak tovább a hasad.
2012. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, préselem a hasam.

A hasizom akkor dolgozik, ha a csípő a mellkas felé közelít, pont. Csak így tudod megedzeni, máshogy nem.

Ezt sokféleképpen lehet csinálni, jobbra-balra, lábemeléssel (ha a csípő is emelkedik és kb. U-alakban végzed), stb.


Nekem lapos hasam van, de volt már kocka is, azután, hogy több mint 30 kg-ot leadtam, neked milyen a hasad?


(Mielőtt megkérdeznéd: kockahasam azért nincs, mert nem látom szükségét olyan alacsony testzsírszázaléknak. Több mint 30 kg-ot fogytam és úgy voltam vele, hogy egyszer megcsinálom. Sikerült. Azóta nem érdekel. Így jobban érzem magam, a hasam is lapos, csak nem látszanak a kockák.)

2012. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!