Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni tovább?...

Miért nem tudok fogyni tovább? Megőrülök.

Figyelt kérdés
Sikerült leadnom 10 kilót,most 57-59 kg-nál stagnál a súlyom. Napi aktivitáshoz meg súlyhoz,korhoz mérten 1400-1500 kalóriát kéne ennem,fogyáshoz meg 1200-1300-at. Most 1200-at eszem,mellette heti 3 alkalommal sportolok,úszom,túzázom,minden második héten futok. Az étrendem főleg nyers kosztból áll,zöldég,gyümölcs,sovány tejtermék,tojás,hal,ritkábban húsok.Reggelire és tízóraira eszem csak szénhidrát dús ételt,utána már próbálom kerülni az ilyesmit. Háromóránként étkezés,napi 5-6-szor. Sok folyadék,és szedek mellette vitaminokat is. Endokrinológián két hete voltam,minden eredményem rendben van. Hol a hiba,hogy már 2 hónapja meg se moccan a súlyom? Töltőnapot is csináltam,nem ettem ott se össze-vissza akármit,csak kicsit több fehérjét meg kalóriát vittem be (1500),de semmit se használt. Volt már valakivel ilyen?
2012. aug. 22. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne a méleget nézd, hanem a tükröt. Ha rendszeresen sportolsz, annak látszatja van, a felszedett izomtömeg okozhatja a fogyás állását. Ezért érdemes a testzsírt megmérni a különböző testrészeken.
2012. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor itt nem elég a töltőnap, valószínűleg túl kevés még az 1500kcal is... feljebb kell vinned, mert lehet beálltál raktározásra.
2012. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
centiben sincs sajnos fogyás. :/ akkor növeljem a bevitelt?
2012. aug. 22. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

igen, és egészséges kajákból. kezdésnek mondjuk 100 kalóriával, arányosan a fehérjét és a ch-t, pl több barnarizs, több csirkemell, több zabpehely.

ebédre is tessék enni szénhidrátot, még uzsonnára is mehet valamennyi... nem kell kerülni, ez butaság, ebből nyerünk energiát. elég, ha vacsoránál kerülöd.

2012. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!