Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megundorodtam a kenyértől de...

Megundorodtam a kenyértől de miért?

Figyelt kérdés

egyszerűen egyik napról a másikra undorodom tőle, nem bírom megenni, mi lehet ennek az oka

amúgy ceres rozs vagy rozsos-magvast szoktam enni, néha tönkölybúzás, graham vagy bakonyi barna


2012. aug. 17. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Ezektől én is undorodom.

A jó fehértől viszont nem.

2012. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyél otthon sütött fehér házikenyeret. Ezek,amiket eszel valóban undorítóak.
2012. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Azaz, egyél jó fehér házikenyeret, akkor majd ide fogsz írogatni hogy egy hét alatt 5 kilót hogy adhatok le?


Azt hittem a fehér kenyértől undorodsz, én meg pont attól undorodom. A fehér kenyérben semmi jó nincs, tiszta szénhidrát az egész, azért van annyi cukorbeteg mert sokan ezt fogyasztják. Én jobban szeretem a barnakenyeret és a rozskenyeret, finomabb is és egészségesebb.


És bocs ha brutál volt a válaszom, nem sértésnek szántam, csak idegesít az egész helyzet ami az élelmiszerellátásban van.

2012. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"idegesít az egész helyzet ami az élelmiszerellátásban van"


Miért? Mi van az élelmiszerellátásban? Olyan kenyeret akarsz ami csak neked ízlik? Van olyan kenyér aminek ötven százaléka nem emészthető anyag! Az miért is jó? Nem tudod hogy szénhidrátra szüksége van az embernek?

2012. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
visszavonom a bocsánatkérésem, egyetek csak fehér kenyeret, jó nutellásat
2012. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem értitek, mindegy, nem szeretnék senkivel se összeveszni, ejtsük a témát
2012. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

nem csak ezektől, hnem az összes fajtától, fehér, barna, fekete, magvas, rozs stb nem bírom megenni, nem esik jól, de egyik napról a másikra

mi történt vajon? már az evés se érdekel, igazából beleuntam hogy enni kell naponta többször, annyira unalmas már enni, unom az egészet, ha nem fájna a gyomrom az éhségtől nem is ennék, mi lehet ez

2012. aug. 17. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
egyébként kérdező én is unom már ezeket a kenyereket. Ilyenkor az a megoldás hogy egyél gyümölcsöt zöldséget, anyám mindig mondja hogy változatos kaját kell enni. Igaza is van.
2012. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!