Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hany kilonak kene lennem?

Hany kilonak kene lennem?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok. 168 cm es 69 kilo.
2012. júl. 18. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

50-55 között szerintem.

De nincs sok infó, szóval csak tipp.

2012. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57-60 kg szerintem az ideális. Persze sokminden függ a csontjaid vastagságától, a rajtad lévő izomzat mennyiségétől. Láttam már 65 kilós lányt, aki kifejezetten duci volt, és láttam olyat is, aki ezzel a súllyal és magassággal nagyon jól nézett ki.
2012. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én pl. a te korodban nagyon elhíztam az asztmám miatt...162 centisen volt annyi a súlyom mint neked 168 centisen. Azóta beteg lettem és az egyik tünete szerencsére a fogyás volt. most vagyok 55 mert a kontroll miatt híznom kellett. egyébként tartottam az 50-52-őt és az nekem pont megfelelt. neked szerintem olyan 55-57 lenne az ideális,de ez tényleg függ a testalkatodtól ahogy azt már leírták.
2012. júl. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!