Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér/hájas vagyok?

Szerintetek kövér/hájas vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, szeretnék még egy 5 kilót fogyni. Vagy esetleg inkább izomot szedjek fel? Mit gondoltok? [link]
2012. júl. 15. 19:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg 14/F 180 cm 68 kg.
2012. júl. 15. 19:15
 2/7 anonim válasza:
70%
Nem vagy kövér. Tök normális az alkatod. Inkább járj el edzeni és izmosodj egy kicsit ;)
2012. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs az alkatoddal, de még most kezdj el edzeni, ha a későbbiekben jó testet szeretnél. :)
2012. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Így is elég giliszta tested van, mit akarsz még fogyni.
2012. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér, de hájas igen (már ha érted a két szó közötti árnyalatnyi különbséget).

Kezdj el sportolni, hogy izmosodj!

2012. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell fogynod, de sportolj valamit, a lényeg, hogy élvezd és rendszeresen csináld, mellette egyél rendesen.

(Nagyon zárójelben megjegyzem, hogy durva, hogy már a 14 éves fiúk is a fogyással törődnek. Nem tudtam volna anno az osztálytársaimat elképzelni, ahogy diétáznak. :D)

2012. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér csak van ott egy kis husi ennyi amúgy is szerintem ne akarj fogyni az nem szép ha egy fiú olyan mint egy pálcika igaza van az előzőknek tényleg inkább izmosodj:)
2012. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!