Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most még mehet tejbegríz vacsira?

Most még mehet tejbegríz vacsira?

Figyelt kérdés
A napi mennyiségem eddig reggel egy rántotta 3 tojásból és egy zsemle.
2012. júl. 13. 18:55
 1/6 Székely Fia ***** válasza:
nem tudom, milyen diétán vagy, de a tejbegríz sztem semmilyenben nem megengedett. én a helyedben inkább ennék mondjuk 3 tojást, ha unod, készítsd el másképp (rántotta, főtt, tükör, tojáslepény). vagy ihatsz egy turmixot. 4dl tej + vmilyen gyümölcs, aminek nem nagy a cukortartalma
2012. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj a tejbegrízzel? Én legalább hetente egyszer azt reggelizem.
2012. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Székely Fia ***** válasza:
reggelire inkább, a gríz tele van szénhidráttal, nem éppen diétás-vacsora kaja
2012. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy te diétázol? Zsemle??? A tejbegrízben kapásból van ugye: tej, búza, cukor. Mindegyik elem irtóra megemeli a vércukrot, így kerülendő lenne, nemhogy együtt! (A vércukor megemelés a következő miatt fontos: egyenesen arányosan inzulinválaszt eredményez. Ebből következik a hízás. Az egészségkárosító hatásáról nem is beszélve.) Attól, hogy könnyű ételnek érzed, még nem az! Pont itt a probléma: Először elnyom, aztán megnyomja a vércukrot, később még éhesebb leszel. Ördögi kör.
2012. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne ehetne zsemlét? Nem csak fehér zsemle van.

Te rasszista állat:D ne csinálj úgy mintha még nem láttál volna fekete zsemlét!

Amúgy nevetségesen keveset ettél ma, szóval még igen is egyél valamit, ha tejbegrízt, akkor azt. Cukor helyett édesítőt használj, és legközelebb vegyél kukoricadarát, és abból főzz tejbekukoricát.:D

2012. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Heh, én meg a rasszizmus...:) Visszatérve: nézegessetek át egy glikémiás index-táblázatot. A kukorica ugyanúgy tönkrevágja a diétát. Mellesleg pont fordítva csinálod, mint kellene. Mint az előző válaszoló írta, nevetségesen keveset eszel, azt viszont nem válogatod meg, hogy mit. Sokszor egyél pici adagokat, ezek mellé jó sok folyadékot. A tojás nagyon jó indítás, de ne zsemlével edd, (a nem fehér épp csak egy árnyalatnyival jobb, a fogyókúrád szempontjából nincs nagy különbség a kettő között) hanem zöldségkörettel vagy hússal pl. Figyelj, hogy bizonyos időközönként igyál meg egy-egy pohár vizet. A jelenlegi munkádból se fogyókúra, se fogyás nem lesz. Hosszútávon és egészségesen főleg.
2012. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!