Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sovány vagyok szerintetek?

Sovány vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
177cm és 68kg 22F! Én annak tartom magam valamiért! mégis ha sovány vagyok akkor, hogy lehetek 68kg? nincs rajtam egy csöpp háj sem, csak izom! vékony vagyok, főleg a barátaim mellett, nekik vastagabb a karjuk és a lábuk is! Sokan mondják rám, hogy szálkás vagyok, de nem hiszek nekik. Lehet, hogy nálam van a probléma a fejemben? Régen csúfoltak, hogy nézzétek milyen sovány az a gyerek, meg hogy milyen gizda ilyenekkel és nagy részt ezért is vagyok szégyenlős ha mások előtt le kell vetkőznöm. Amúgy 12 éve focizok a helyi klubban és heti 3x csinálom a fekvőtámaszokat és a felüléseket itthon nagyon rég óta! А helyzet a következő, szeretnék pár kilót felszedni súllyal való edzéssel plusz táp. kiegészítővel és helyes táplálkozással. De attól félek, hogy nem sikerül össze hoznom, mert így is nehezen hízó típus vagyok.
2012. júl. 12. 13:37
 1/4 anonim válasza:
küldj képet
2012. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hallottál már a BMI kalkulátorról? Ott ha megadod az adataidat, kiszámolja hogy milyen tartományba esel: sovány, normál, elhízott és tanácsot is ad.


[link]


Ne másokkal foglalkozz, csak érezd jól magad a bőrödben. 21/L

2012. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallottál már a BMI kalkulátoról ha nem akkor jó mert egy rakat fos, 177cm hez 68kg sovány, menny el edzeni táp meg jó étellel és elérheted a normális súlyt. Sok sikert! :D
2012. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek a válaszokat! igen, szeretnék elmenni edzeni és felszedni pár kg-t, ha nem mindet izomban az sem gond!
2012. júl. 12. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!