Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel tudok...

Ezzel a módszerrel tudok gyorsan sokat fogyni?

Figyelt kérdés

Előre szólok , tudom , hogy egészségtelen, de az most a legkevésbé érdekel.

Csak reggel eszek , este pedig futok kezdetként 20 percet , majd növelem.

Mennyi idő alatt mennyit tudok így fogyni? Az álomcél -10 kg. lenne, de kevesebbel is beérem.


2012. jún. 27. 18:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én is tanultam / tanulok anatómiát, sejtbiológiát. Tudom miről van szó. Tisztában vagyok vele , hogy ez mennyire egészségtelen amit csinálni akarok. De már nagyon leszeretnék fogyni legalább 5 kg-t. Egészségesen táplálkozni meg sajnos anyagi okok miatt nem nagyon tudok. Ezért gondoltam erre. És ha reggeliznék meg ebédelnék, de az ebéd minimális lenne , este pedig futás?
2012. jún. 27. 22:34
 12/14 anonim ***** válasza:
5 kilót bas.zki lefogyhatsz 1 hónap alatt is, úgy is, hogy jól csinálod. Egyél naponta 4-5ször keveset, zöldségeket, fehérjét, sovány husit, túrót, mozogj! Simán lemegy 4-5 egy hónapban, 8-10 2 kicseszett hónap alatt. Miért akarsz ennél gyorsabban??
2012. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Egészségesen táplálkozni meg sajnos anyagi okok miatt nem nagyon tudok."


Ezzel vitatkoznék.

Én is azt hittem, hogy az egészséges életmód sokkal többe kerül, de nem.

Egészségesen táplálkozni nem azt jelenti, hogy mindenféle kiegészítőt, ilyen olyan egzotikus étket meg kell venned.

Ráadásul a fogyás miatt kevesebb mennyiséget is viszel be, amivel szintén "spórolsz".

2012. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is tanultam / tanulok anatómiát, sejtbiológiát. Tudom miről van szó. Tisztában vagyok vele , hogy ez mennyire egészségtelen amit csinálni akarok... most vagy hazudsz, vagy szimplan h.lye vagy... mar bocs.

Persze az is lehet, hogy csak durvan ketsegbeesett. Ha ismerned a tested es annak mukodeset, akkor tudnad, hogy milyen butasag es karos amit csinalni akarsz.

Azt mondod tanultal, es tudod, hogy milyen egeszsegtelen, akkor miert akarod csinalni??? Nem ertem... akkor lehet hogy csak h.lye vagy?


Ha nem vagy h.lye csak ketsegbeesett, akkor sem az a megoldas, hogy marhasagot csinalunk. Hidd el, jobban fogsz artani magadnak, mint hasznalni.

Amikor kabitoszereztem, akkor iszonyat vekony voltam, mert sokat mozogtunk es alig ettunk. Megsem javasolnam senkinek SOHA hogy szokjon ra mert bomba alakot lehet ezzel elerni, sot, ha visszamehetnek az idoben, akkor pofanvagnam magam, hogy terjek eszhez mert irto butasag amit akkor csinaltam.


Terj eszhez!!! Ha nem eszel rendszeresen (napi minimum 3, lehetoleg tobb) akkor a tested beall EHINSEG UZEMMODBA es mindent raktarozni fog!!!

2012. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!