Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora katasztrófa?

Tényleg ekkora katasztrófa?

Figyelt kérdés
Mai nap a reggelim egy turmix volt-3kiwiből, 1grepfruitból, 5-6szem eperből, 1kanál zabpehelyből és 3deci tejből... Egyik barátnőm azt mondta megőrültem, hogy ezt reggeliztem, mert szerinte most, hogy le akarok fogyni 5kilot ez kész kalóriabomba volt. Szerintetek?:(
2012. jún. 26. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A barátnőd hülye. Miért, ő mit eszik reggelire, napfényt?
2012. jún. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanezt kérdeztem tőle-azt mondta, hogy ő csak egy kávét iszik tej és cukor nélkül, ha fogyni akar és nem tömi magát ennyi hülyeséggel reggel tele, mint én...:(
2012. jún. 26. 01:28
 3/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy buta liba. Aki ilyen hülyeségeket beszél, azzal szóba állni sem érdemes, nemhogy elhinni, amiket mond.
2012. jún. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te csinálod jól. Reggelire mehet a laktatósabb étel, hisz egész nap abból nyered az energiát, ettől gyorsul fel az anyagcseréd. Egy kávétól gondolom már kilenckor olyan éhes hogy lefordul a székről. De te gondolom kibírod délig is. A reggelidben van minden, fehérje, szénhidrát, vitamin, ezek nagyon fontosak.
2012. jún. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez hol laktató? ez volt a reggelid? 1kanál zabpehely? ezzel hogy laktok jól? ezt már több helyen is olvastam hogy 1-2ek, akkor én rengeteget eszek meg mert 2dl pohárba mérek ki és azt főzöm vagy turmixolom le és az apró szeműből ami több mint a nagy pehely

bocsi ez csak kitérő volt

amúgy ne hallgass a barátnődre, ő koplal, te csinálod jól, gyümölcsök, tej, zabpehely, mind egészséges és finom is, felfrissít ebben a nagy melegben, sok benne a rost ami jót tesz az emésztésednek

ha nem laknál vele jól szerintem nyugodtan ehetsz hozzá egy mézes-túrós piritóst vagy több pelyhet tehetsz bele

2012. jún. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülye a barátnőd, már ne is haragudj. Nem akarja magát szeméttel tömni, de azért reggel éhgyomorra kávézik és nem eszik hozzá semmit, hát gratulálok neki, látszik, hogy mennyire ért a helyes táplálkozáshoz. A reggeli a nap legfontosabb étkezése fogyókúra alatt is.
2012. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Smartguy86 ***** válasza:
Kávét :DD Az ám a diéta. Ő nem diétázik hanem éhezik, már bocsánat. Nagy különbség. Jól csináltad, hogy ilyet ettél. Ne is hallgass rá, amíg ő tönkreteszi az anyagcseréjét, te egészséges leszel és eléred a célodat. Ha meg ő satnya gebe akar lenni, akkor hajrá.
2012. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A barátnőd már lehet, hogy átesett a ló másik oldalára. Túlzásba vitte a diétát talán..

Mindenesetre ez egy nagyon tápláló kis reggeli, tele van vitaminnal, szóval egyáltalán nem tesz rosszat a fogyókúrádnak ;)

2012. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2012. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!