Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt mennyit egészséges...

2 hét alatt mennyit egészséges fogyni?

Figyelt kérdés
1 hét alatt közel 2,5 kg-t fogytam. Mivel vége a sulinak ezért annak is hogy egész nap, délután 5-ig szendvicseken éljek. Mostanában nagyon keveset eszem, viszont rengeteg vizet iszom. Heti 3x minimum tudnék sportolni is. Reggelire 2 szelet teljes kiőrlésű kenyérből lévő pirítóst szoktam enni, felvágottal, vagy szalámival, vajjal. Ebédre rizst, vagy halat. Vacsira vagy ugyan azt mint reggelire, vagy pirítóst kefírrel+pici kukoricapehely tejjel. A nasi általában napi 1 db túrórudi, vagy gyümölcsös müzli szelet szokott lenni. Ez kevés? Nem tudnék többet enni, nem vagyok éhes és kevés kajától is jól lakom. Inkább ásványvizet iszom. Szerintetek, mennyit tudnék fogyni két hét alatt?

2012. jún. 20. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem kevés és nem is fogyókúrás. 1 hét alatt fél kg-ot illik fogyni, ha nagy túlsúlyod van, akkor esetleg 1-et.

De te sem fogytál 2,5 kg-t, ekkora súlyingadozás normális.

2012. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pedig eléggé meglátszik.
2012. jún. 21. 11:56
 3/3 anonim válasza:
nyugi az nem baj ha ennyit fogytal rihanna 12kg-ot fogyott ket het alatt
2012. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!