Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos fogyókúrákat tudtok?

Hatásos fogyókúrákat tudtok?

Figyelt kérdés
Akik már csináltak vmilyen fogyókúrát, diétát, azok válaszainak nagyon örülnék:)
2012. jún. 17. 19:32
 1/1 anonim válasza:
Szia:) nem tudom hány éves vagy. Ha leírnád az sokat segítene.Én a diétát javaslom kortol függetlenül. Amúgy szerintem az a leghatásosabb, hogy összeállítassz magadnak minden hétre egy étrend tervet. Legyen benne a napi öt étkezés és, hogy mit fogsz megenni akkor. Reggelire mondjuk almát, joghurtot és egy szelet pirítóst. Így próbáld elképzelni^^ Ajánlott, hogy a reggeli bőséges legyen, mert akkor van szügséged a legtöbb energiára. Ebédet egyél mértékkel, a köretet próbáld mellőzni, mert az hízlal a legjobban. Vacsorára könnyű ételt próbálj fogyasztani, hat után semmi képp ne egyél, mert már nem tudod lemozogni és csak hízol tőle. Ha a fő étkezések között megéheznél akkor egyél gyümölcsöt, esetleg pár szem háztartási kekszet. A másik fontos része a diétának a mozgás. Az a legjobb ha naponta rászánsz legalább egy órát, de az minden nap meglegyen! Többet lehet , kevesebbet nem. Azzal is könnyítheted a dolgot, ha közösségben sportolsz, akár barátaiddal, vagy eggyesületeknél. Ha nem akarod, hogy unalmas legyen a napi mozgás akkor minden nap újfajtát próbály ki. Hétfőn mondjuk futsz, kedden pedíg úszol. Ha rendszeresen sportolsz és betartod a diétát akkor nemcsak egézségesebb leszel, de még fogyni is fogysz:) Csak azt ne felejtsd el, hogy nem szabad feladni, először nehezen jönnek majd le a kilók. Heti 1 kg ideális, úgyhogy ne keseredj el, ha nem megy le több. Kitartást ! :D
2012. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!