Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már valaki Pilates-sze...

Fogyott már valaki Pilates-szel? Mennyi idő alatt sikerült a szép alak elérése nektek?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, a kajára is figyelni kell, de most a testmozgás része érdekel :)))
2012. jún. 13. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
én igen, főleg formásodtam tőle, de mellette nem ettem sokat, csak salátát, sovány húsokat, gyümiket, joghurtot ilyesmiket. Azt mondják 80% múlik a kaján és csak 20% a sport!
2012. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy lenne a legpontosabb hogy 100% múlik a kaján, aztán a hatékonyságot már nagyban javítja a sport, akár a fogyás akár a vastagodás irányba, étrendtől függően. Ezért nem igazán van értelme annak a kérdésnek hogy X mozgással mennyi idő fogyni. De tegyük fel hogy úgy szól a kérdés:

"mennyire hatékony mozgásforma a Pilates fogyáshoz és alakformáláshoz?"

választ már nem adok rá mert nincs tapasztalatom. csak annyit sejtek a pilatesről hogy nem egy őrülten kalóriaigényes valami

2012. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, a pilátes csak az izmokat formálja, fogyni nemigen lehet vele . a Zsírszövet ugyanis az aerob mozgástól fogy csak, amit az aerob zónában kell végezni.a zónán kívüli mozgás az izmokat fejleszti, a zsírszövet alatt, de maga a zsírpárna változatlan lesz.
2012. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!