Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet, hogy megtaláltam a...

Lehet, hogy megtaláltam a csodazsert a fogyáshoz? Szerinted?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, 167 cm/ 73 kg.


Mindig 57-58 voltam, de kb 2 éve meghíztam. Most próbáltam már koplalással, lement 64-re, de amint ettem rendesen, még több lettem. Most új megoldást választottam és szuper.


Egyik ismerősöm nagyon kövér, elmondta, hogy orvos tanácsára számolja a kalóriát, a szénhidrátot és naponta 5-ször eszik.


Na ezt én picit a magam oldalára formálva elkezdtem, ma a 4. napja hogy csinálom és fantasztikusan érzem magam. Úgy jutottam ide, hogy írtó dagadt vagyok, ahasam állandóan olyan puffadt a sok kajától, mint aki terhes. A diéta nem ment, mert éheztem aztán faltam. Buktam állandóan.


Most elkezdtem naponta 5-ször enni.

Figyelek arra, hogy 18 után ne egyek, és így a módszeremmel nem is kell, mert nem vagyok éhes.


Eszem 10-kor, 12-kor, 14-kor, 16-kor és végül 18 órakkor.


Azt csinálom, hogy igyekszem a cukros, lisztes ételeket kerülni, de persze maximálisan nem tudom.

Reggel pl 10-kor 3 kanál zab kefírrel leöntve

12-kor egy icipici 3-5 kanálnyi főtt étel, bármi is az

14-kor egy szelet sajt

16-kor egy pár korty kefír

18-kor egy főtt csirkecomb 2 főtt tojással.


21 órakkor pedig kimegyek 30 perces kocogásra.


Zseniális, komolyan. Végre nem vagyok éhes, a hasam nem puffadt annyira, mint aki terhes. Néha már a rosszúllét környékezett a sok ételtől.


A közérzetem jobb, akkor szerintetek a fogyás is beindul így majd? Amúgy nekem nagyon gáz volt a wc-re járással. 3-4 naponta tudtam menni. Most vigyázok arra, hogy a napi 5 evésből egy zabbal legyen, így minden nap megyek wc-re, néha 2-szer is egy nap.


Inni csapvizet iszok, olyan napi 3 litert, de ez meg futás korábbna is megvolt.


Szerintetek?


2012. jún. 6. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Na ezt én is kipróbálom,mert nekem is a hasam nagy,nem akar lemenni.
2012. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy fogyni fogok-e tőle, de nekem már megérte, végre helyre billent az anyagcserém és nem duzzad úgy a hasam.


2 étkezés között nem éhezek, és este 18 után sem vagyok éhes úgy, hogy futok is, pedig állandóan tömtem be a kaját.


Csak fiyelj oda arra, hogy az ebéd legyen picit több, de ne edd tele magad. A többi evés csak 2-3 falat, nem több!


Így egyenletes az étel bevitele, nekem nagyon nyert.

2012. jún. 6. 16:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Igy még több vissza fog menni,ez baromi kevés táplálék....
2012. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
67%
Az egész szövegnek olyan reklám jellege van... Ez nagyon kevés étel, nem hiszem el, hogy nem vagy éhes. Ráadásul vacsorára eszel a legtöbbet, bár az sem egy nagy adag. Szerinten ez koplalás, és ha fogsz is fogyni, biztos, hogy visszahízod. Nem lehet, hogy stresszes vagy mostanában, vagy szerelmi bánat ért? Ilyenek miatt az ember általában nem érzi magát éhesnek, még ha egész nap nem is evett semmit.
2012. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Elmondom hogy nem nem találtad fel a spanyol viaszt, szokásos 6 után nem evés, szokásos túlzott ch megvonás kevés fehérjével, edzés után nem evés...minden marhaságot elkövettél amit lehet, persze az elején működik de amúgy ez nem rendszer ez egy hulladék, ami persze jó egy darabig de hogy érdemben ZSÍRBÓL nem fogsz fogyni az 100%
2012. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor tisztázzuk!


1. Nem reklám, normális válaszokat vártam, hogy fogok-e vajon fogyni, ezért írtam ki figyelemfelkeltő kérdést!


2. Írtam egy-egy példát, nem ezt eszem állandóan. Mindent eszek, csak pár harapásnyit, és az ebédem a legtöbb.

Nem, nincs bánatom. Eddig minden rosszul sült el pár nap után, ez az egyetlen, ami bevált nekem, és ne mondd hogy baromság, mert a barátnőmnek orvos írta elő. Neki keményen megszabva, hogy mennyi szénhidrátot, zsírt vihet be.


Én viszek be szénhidrátot is, de nem annyit, mint eddig. És nekem nagyon is jó, mert végre nem vagyok éhes, és rendben van az anyagcserém.

Akinek nem tetszik, ne olvassa, aki kipróbálja (egyébként sokan alkalmazzák) majd meglátják bejön-e nekik vagy sem.

2012. jún. 6. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy egy éves gyerek többet eszik.
2012. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én úgy vélem felesleges támadni, én senkinek nem ajánlottam. Pusztán feltettem egy kérdést, hogy lehet-e így fogyni?


Én bármit tettem, még nem éreztem ilyen jól magam, a hasam állandóan puffadt, most végre elmúlt és ennek örülök, szerintem ez nem bűn.

2012. jún. 7. 06:44
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Keressen másik orvost, mert hogy az nem ért a táplálkozástudományhoz semennyit, az biztos...amúgy mint már mondtam lehet vele fogyni az elején, amíg a szokásos éhezős diétákkal is lehet, de az intenzív edzés utána glikogén visszatöltésről olvasnék egy kicsit a helyedben...
2012. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én nem akarok vitatkozni, eszemben sem volt.


Neki meg van határozva, hogy egy nap 5-ször ehet.


Így néz ki egy napja, amit én láttam, de nyilván minden nap mást eszik:


R: 1-2 szelet teljeskiörlésű kenyér vékonyan natúr túrókrémmel, pici paprika vagy más zöldség


T: egy diabetikus túrórudi


E: kis fasírt, 2-3 db. némi salátával (francia)


U: 1 natúr joghurt


V: 1 alma vagy 1 répa

2012. jún. 7. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!