Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszok microvoltson, és...

Papdanne kérdése:

Játszok microvoltson, és végre megtaláltam a legjobb reedem kódot: rockhippo. Be is pötyögtem, minden, látom ott is van az inventory-ban, csakhogy véletlenül nem az equip-re kattintottam, hanem a sell-re. Eladtam-. - várnom kell 7 napot? (lent)

Figyelt kérdés
próbálom megint megcsinálni, de azt írja ki hogy már megcsináltam ezt a kódot.7 nap múlva megint meg lehet csinálni? Mert azt írta ki hogy a hippo 7 napig jó! Help!
2012. jún. 2. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináld meg 7 nap múlva. Mi az a kód írd ide nekem is kell.
2012. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szeretnéd, mi ? :DDDD cKEhWEGWyu
2012. jún. 4. 16:24
 3/5 A kérdező kommentje:
redeem-be
2012. jún. 4. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi időn belül kapod meg mert és ezt már vagy 50x megcsináltam, ki is írta hogy megkaptam de nincs a (knox, set) inventoryban???
2012. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi az a reedem ????????????????? és ha nincs meg c.h.i.p. akkor nem kapom meg ?????
2012. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!