Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kcalt ettem ma?

Hány kcalt ettem ma?

Figyelt kérdés

reggeli: (9-kor) egy szelet kenyér+vaj+sonka

ebéd:(3-kor) 2 villányi rizs, 3 szem pici pulyka, 6ek paradicsomleves- menza

uzsonna: (5kor) 40dkg cseresznye(magozatlan), 1,5 kókuszos muffin



2012. máj. 29. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
1000ret számoltam,egy táblázat szerint de plusz minuszok itt is vannak!szal ha gondolod ehetsz még vmi könnyűt vacsira:)
2012. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kalóriát számolgatok már 2 hónapja, 2/3-ad annyit eszem mint kéne, de semmi változás, 68kg vagyok és 152cm, ha már kaptam rendes válazst a kérdésemre, akkor jöhetnek a "fogyj le", "te jó ég ez nagyon nagy BMI", "hájas disznó", "egészségtelen" dumák, amúgy már voiltam orvosnál, szerinte ha folytatom a számlálást és továbbra sincs változás, akkos genetikai-(anyukám 165cm, 131kg, apukám170cm, 91kg, tesóm 176cm, 89kg, egy másik tesóm, aki már majdnem anorexiás és egész nap csak csokit és pizzát és sütit ezsik és csak akkor étkezik, ha édes kaja van és heti 1x 1órát röpizik és tele van izommal: 185cm, 70kg:)
2012. máj. 29. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, figyelj, ez a genetika-duma baromság. Az a valódi gond, hogy nagyon el vagy tévedve. Szerinted ha számolod a kalóriákat, az elég? Így nagyon könnyű lenne. Arra kell figyelni, hogy milyen tápanyagból mennyit viszel be. Ja és naponta sokszor kicsit kell enni, ez a 3 étkezés, amit leírtál, agyrém. A KEVÉS KAJÁTÓL, A KOPLALÁSTÓL NEM FOGSZ FOGYNI. A muffint meg ugye te se gondolod komolyan?!

Sok fehérjét egyél, nagyon kevés zsírt és szénhidrátot; napi 5-6, vagy még több étkezés legyen. Emellett mozogni is kell, anélkül nem fog menni.

2012. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!