Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány Kcalt ettem ma?

Hány Kcalt ettem ma?

Figyelt kérdés
1 kiflit,1 banán,1 jogobella joghurtot ami 109 kcal,1 házi pogácsa amit kaptam,1 szelet kenyér és egy fél, kb egy teáskanálnyi vaj,5 db szeletelt pulykapárizsi( 1000g-os és 100g termékben 173 kcal, szal én kb 30-40 g-om fogyasztottam,és katchup és mustár, kicsi tészta és csirke májat(2db),zúzát(2db). és sajnos kicsi mogyorós kukot ettem( kb egy maroknyi). Hány kcal-ot ettem?? 14/L
2011. nov. 10. 19:58
 1/5 A kérdező kommentje:
*mogyorós kuki
2011. nov. 10. 20:00
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom mekkorák így csak kb.-t adok arra amit tudok:

1 kifli kb 130 , 1 banán kb 100 , a pogácsa nem tom mekkora és milyen meg hogy készült keress neten olyat ami a lejobban hasonlított ugy számold, a szelet kenyér sem tudok mekkora és milyen kb 80-90 amit én eszek kb 60, a párizsi kb 50 , ketchup nem tom mennyi legyen 10-20 a mustár is , tésztát sem tom mennyit ettél , máj kb 120 , zuzát nem tom .. rem vmit segítettem

2011. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb. 1200 kalóriát, ami soknak nem sok, viszont minőségileg nem a legjobb.Például zöldséget semennyit nem ettél, ami elég baj.A joghurt(kivéve a natúrt), pogácsa, vaj, párizsi, kechup, és a mogyorós kuki nem valmi egészséges ételek.Viszont sokkal több fehérjét+zöldséget kéne enni, meg pulykapárizsi helyett egyél mondjuk pulykamellet.Kiflit, kenyeret, tésztát meg lehet enni mértékkel, de azokból is inkább teljes kiőrlésűt.

Meg még csak 14 éves vagy(én is.:), és fejlődik a szervezeted, nem szabad keveset enni.Minumim 1500 kalóriát egyél naponta, de egészséges ételekből, és ami még nagyon fontos, hogy sportolj sokat, aminek meg lesz az eredménye.:)

2011. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!
2011. nov. 10. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem több volt, mint 1200. de nem vészes, csak ritka pocsék minőség.
2011. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!