Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Párolásnál, grillezésnél...

Párolásnál, grillezésnél elhagyható az olívaolaj?

Figyelt kérdés
Padlizsánt, cukkinit akarok párolni vagy grillezni (még nem döntöttem el, hogy mit). De csak önmagában szeretném, még olívaolajat sem akarok tenni alá. Lehet? Hogy csináljam? Mire figyeljek akkor?
2012. máj. 25. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Párolni úgy lehet, hogy kicsi vizet öntesz alá, hogy ne égjen oda. de ne sokat, mert akkor megfő.

A grillezést nem értem. Felpakolod a rácsra és kész. Nem kell se olaj, se semmi :)

2012. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hot Pan-en való meggrillezésre gondoltam...vagy ott nem is lehet? :)

Köszi amúgy.

2012. máj. 25. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsd el, hogy a zsírban oldódó vitaminokból semmihez nem jutsz hozzá, ha nem használsz olajat (semennyit - mert elég egy egész kevés).

Magyarul: semmi értelme megenni.

Azért eszel, hogy megadd a szervezetednek, amire szüksége van, pl. a vitaminokat. Ha nem kapja meg, éhezik, ha éhezik, megbetegszik vagy (ha van elég kalória, akkor) tartalékol.

2012. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!