Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kcal ez az ebéd? Nem...

Hány kcal ez az ebéd? Nem találok róla leírást.

Figyelt kérdés

2 szelet borsós hús(sertés hús, fél tenyérnyi méretű volt mind a kettő. A borsós köret pedig olajban főtt, és kb 2 evőkanálnyit ettem)

2 evőkanál főtt rízzsel.


Utána:

2 merőkanál puding (kb 2-2,5 dl lehetett) Házi puding volt (igazi)tehéntejjel, cukorral.

És ez mellé fehér lisztből készült két db... izé :D Nem tudom beazonosítani mi volt. Kelt tészta. kb fél tenyérnyi méretű mindegyik. Talán grammra olyan 50-60 gramm.


Sacc per kb megmondaná valaki hogy mennyi kalóriába volt ez az ebéd? Tisztában vagyok vele, hogy nem épp az egészség mintapéldája és nem épp a legegészségesebb volt, de szeretném tudni hogy nagyjából mennyire számíthatok. Sajnos pontos receptet nem tudnék mondani.


2012. máj. 24. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
kb 500-800kcal volt
2012. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak? úgy értem én tippeltem volna egy 1000-re. Mondjuk így is sok volt a CH és a zsír szerintem. Köszönöm a választ!
2012. máj. 24. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!